AD

در بازی Mortal Kombat 1 تائید شد که Kuai Liang همان Scorpion است

0 150

Dominic Cianciolo کارگردان داستان بازی Mortal Kombat 1، طی مصاحبه‌ای در San Diego Comic-Con تایید کرد که Kuai Liang در تایم لاین جدید Scorpion است.

یکی از جالب ترین نکات در مورد Mortal Kombat 1 این است که هویت و سابقه بسیاری از شخصیت‌های اصلی خود را تغییر می‌دهد؛  Raidenرا به یک انسان تبدیل می‌کند، Kenshi را به Yakuza سابق تبدیل می‌کند، یا Mileena بر تخت می‌نشاند. تقریباً همه شخصیت‌های بازگشته متفاوت از زمان گذشته خود هستند.

شخصیتی که بدون شک بیشتر از همه تغییر کرده است اسکورپیون (Scorpion) است. به جای اینکه یک شبح مرده و رقیب  Sub-Zero  باشد، این زوج، برادرانی در یک قبیله هستند. این یک تغییر به اندازه کافی بزرگ است، اما طرفداران از زمانی که بازی اعلام شد مشکوک بودند که ممکن است بزرگترین تغییر نباشد، زیرا بسیاری حدس می‌زنند که Scorpion در تایم لاین جدید Kuai Liang  است و نه Hanzo Hazashi مانند دوره‌های قبلی.

برخی از شواهد برای این نظریه، رابطه او با اسموک (Smoke)، رفتار بسیار مهربان‌تر او و این واقعیت است که او مستقیماً با بی‌هان (Bi-Han) مرتبط است و همچنین اینکه شرکت بازی سازی NetherRealm چقدر تلاش کرده است نام او را در بیو کاراکترها پنهان کند. خوب، همه شما نظریه پردازان باید به خودتان تبریک بگویید، زیرا ظاهراً این نظریه توسط کارگردان داستان بازی، دومینیک سیانچیولو، در مصاحبه با IGN در San Diego Comic-Con تایید شده است.

در طول مصاحبه، رابطه Scorpion و Sub-Zero چندین بار به عنوان یکی از موارد جدید ذکر شده است. سپس، هنگامی که در مورد Smoke صحبت می‌شود، سیانسیولو (کارگردان) یک بار دیگر خاطرنشان می‌کند که Smoke عامل تنش بین Sub-Zero و Scorpion  است و در نهایت Scorpion را به عنوان Kuai Liang می‌نامد و کاملاً این نظریه را تأیید می‌کند.

کارگردان این بازی گفته است که Smoke بسیار شبیه به آنچه قبلا دیده‌ایم است. تفاوت بزرگ رابطه‌ای است که او با کوآی لیانگ، اسکورپیون دارد. او برادر خوانده Sub-Zero و Scorpion است و واقعاً روابط آنها را بهبود می‌بخشد.

پس از نام بردن از کوآی لیانگ (Kuai Liang)، به نظر می‌رسد سیانسیولو (کارگردان بازی) برای لحظه‌ای رشته کلام از دستش خارج می‌شود، که این ممکن است به فاش شدن تصادفی این مساله اشاره کند.

جدیدترین اخبار روز بازی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.