AD

بازی مبارزه‌ای Super Dragon Punch Force 3 برای اندروید و iOS

بازی مبارزه‌ای Super Dragon Punch Force 3 برای اندروید و iOS
0 11

Talent Digital Art (TDA)، یک توسعه دهنده بازی در آفریقای جنوبی، به تازگی Super Dragon Punch Force 3 را منتشر کرده است، یک بازی مبارزه‌ای رایگان و 2.5D که برای iOS، اندروید و PC از طریق Steam در دسترس است.

بازی Super Dragon Punch Force 3

Super Dragon Punch Force 3 از فیلمBoy Kills World  با بازی بیل اسکارشگارد و جسیکا روث و تهیه کنندگی فیلمساز سرشناس سام ریمی، الهام می‌گیرد. انتشار بازی همزمان با عرضه بتای باز این فیلم است و به طرفداران اجازه می‌دهد در همان روز خود را در هیجان فیلم و بازی غرق کنند.

بازیکنان وارد جهانی خواهند شد که در آن می‌توانند بر سبک‌های مبارزه منحصر به فرد فهرستی از کاراکترهای مختلف تسلط پیدا کنند. از این میان می‌توان به Boy و June27 اشاره کرد که توسط اسکارشگارد و راث در فیلم به تصویر کشیده شده‌اند. این شخصیت‌ها به قهرمانان اصلی بازی مانند Marlo، Wally، Deb، SK، Jace  و Yazya در مجموعه‌ای از سکانس‌های مبارزه سریع و روان می‌پیوندند که برای تازه‌واردها قابل دسترسی است اما برای مبارزان باتجربه چالش برانگیز است.

این بازی وعده داده است که پس از انتشار، ویژگی‌های شخصی سازی و سازگاری کامل را ارائه می‌دهد

در زمان عرضه بازی، علاقه مندان می‌توانند پروفایل‌ها و لباس‌های جنگنده خود را با اسکین‌های مختلف، از جمله اسکین‌های افسانه‌ای برای شخصیت‌هایی مانند Boy سفارشی کنند. این بازی همچنین یک سیستم ردیابی دقیق برای آمار بازیکنان مانند نمرات بالا، تعداد حذفی و رتبه‌های برتر ارائه می‌دهد که تجربه رقابتی را افزایش می‌دهد. علاوه بر این، طراحی بازی با اجازه دادن به بازیکنان برای تنظیم گرافیک و تنظیمات ضد آلیاسینگ (anti-aliasing) مطابق با قابلیت‌‌های دستگاه‌ خود، دسترسی گسترده را تضمین می‌کند.

این بازی اکنون در نسخه بتای باز است و این، فرصتی منحصر به فرد برای گیمرها فراهم می‌کند تا با دنیای جدیدی از ماجراجویی‌های مبارزه‌ای بر روی پلتفرم مورد علاقه‌شان، چه موبایل و چه PC، درگیر شوند. اکنون می‌توانید این بازی را در Steam، iOS یا Android بازی کنید و به دنیای پر اکشن بپیوندید.

 

دانلود بازی Super Dragon Punch Force 3 برای اندروید

دانلود بازی Super Dragon Punch Force 3 برای ios

دانلود بازی Super Dragon Punch Force 3 برای PC از استیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.