AD

عرضه بازی MWT: Tank Battles برای اندروید و iOS در سال 2024

عرضه بازی MWT: Tank Battles برای اندروید و iOS در سال 2024
0 18

عرضه بازی MWT: Tank Battles برای اندروید و iOS در سال 2024 این بازی بی نظیر که یک شوتر نظامی کاملا پیشرفته است انقلابی در بازی های موبایلی ایجاد خواهد کرد.

استودیوی Artstorm و Gaijin Entertainment برای رونمایی از آخرین همکاری خود هیجان‌زده هستند: MWT: Tank Battles که قرار است در سال 2024 بر روی پلتفرم‌های iOS و اندروید منتشر شود، پس از چندین مرحله تست دقیق، نوید ارائه یک تجربه بازی بی‌نظیر را می‌دهد.

بازی MWT: Tank Battles که توسط Artstorm، خالق بازی اکشن موبایلی محبوب Modern Warships در قبرس توسعه یافته و توسط Gaijin Entertainment منتشر شده است، وعده داده است که استاندارد جدیدی را برای بازی‌های موبایلی تعیین می‌کند.

بازی MWT: Tank Battles 

در این بازی جدید و هیجان انگیز، بازیکنان این فرصت را خواهند داشت تا مجموعه گسترده‌ای از وسایل نقلیه نظامی زمینی و هوایی مدرن و پیشرفته را فرماندهی کنند و در نبردهای عظیم شرکت کنند. بازی MWT: Tank Battles از تانک‌ها، هواپیماها و هلیکوپترها گرفته تا پهپادها، توپخانه‌ها و سیستم‌های دفاع هوایی، زرادخانه گسترده‌ای از تسلیحات و وسایل نقلیه تشکیل شده است تا از هر نظر برای شما جذاب باشد.

وسایل نقلیه در بازی MWT: Tank Battles

در زمان عرضه این بازی، بازیکنان می‌توانند انتظار دسترسی به بیش از 100 وسیله نقلیه واقعی و نمونه اولیه، از جمله ماشین‌های نمادین مانند تانک‌های Armata و AbramsX، جنگنده‌های Su-57 و Uragan MLRS را داشته باشند. با این حال، هیجان به همین جا ختم نمی‌شود، زیرا به‌روزرسانی‌های منظم در بازی MWT: Tank Battles وسایل نقلیه بیشتری را به فهرست تجهیزات اضافه خواهد کرد و توسعه دهندگان تضمین می‌کنند که بازی در طول زمان تازه و جذاب باقی می‌ماند. یکی از ویژگی‌های کلیدی بازی MWT: Tank Battles برای اندروید و ios امکان تغییر و ارتقای هر وسیله نقلیه است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا زرادخانه خود را متناسب با سبک بازی خود تنظیم کنند.

منبع: gamingonphone

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.