AD

0 تا 100 تبلیغات در تلگرام ؛ معرفی بهترین روش‌های تبلیغاتی

0 تا 100 تبلیغات در تلگرام ؛ معرفی بهترین روش‌های تبلیغاتی
0 16

پیام‌رسان تلگرام با وجود محدودیت‌هایی که دارد، اما به دلیل ویژگی‌ها و قابلیت‌های منحصربه‌فرد خود همچنان یکی از بهترین پیام‌رسان‌ها به حساب می‌آید که افراد زیادی به صورت روزانه از آن استفاده می‌کنند و شما نیز می‌توانید برای تبلیغ کسب‌وکار خود از این شبکه مجازی بهره‌مند شوید. همان‌طور که می‌دانید کانال‌های تلگرامی یکی از پرمخاطب‌ترین کانال‌ها در بین فضاهای مجازی مختلف بوده و از این ‌رو بیشتر افراد ترجیح می‌دهند که تبلیغات مناسبی را در این کانال‌ها منتشر کنند.

جالب است بدانید که شما در صورتی‌ که کسب‌وکار خود را به تازگی راه‌اندازی کرده باشید و یا برند و شرکت بزرگی دارید، در هر شرایط می‌توانید کسب‌وکارتان را در کانال‌های تلگرامی قرار داده و بیزینستان را تبلیغ کنید. در این شرایط افرادی که در کانال تلگرام عضو هستند به سمت کار شما جذب شده و بدین ترتیب کارتان رونق پیدا می‌کند. ما در ادامه انواع روش‌های تبلیغ هدفمند را آورده‌ایم تا بتوانید مناسب‌ترین حالت را برای خود انتخاب کرده و از آن روش استفاده کنید.

 

تبلیغات در تلگرام

تلگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی به شمار می‌آید که طبق آمار انجام شده دارای 45 میلیون کاربر ایرانی بوده و تمام کسب‌وکارها می‌توانند با نمایش محصولات خود در این شبکه با مشتریانشان ارتباط برقرار کنند. همچنین این شبکه اجتماعی بستری را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند با استفاده از تبلیغات در تلگرام، برند خود را در معرض دید میلیون‌ها نفر قرار دهند.

در این نوع از تبلیغات شما می‌توانید پستی را از گروهی به گروه دیگر و یا از کانالی به کانال دیگر منتقل کرده و از کیفیت بسیار زیادی که دارد بهره ببرید. تبلیغ شما در این کانال ممکن است به صورت 24 ساعته قابل مشاهده باشد و در این شرایط تمام افرادی که در کانال حضور دارند تبلیغ شما را مشاهده کرده و به سمت کسب‌وکار شما جذب شوند. این تبلیغات به صورت متن، تصویر، ویدئو و… هستند که شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن کسب‌وکارتان را ارتقا دهید.

انواع تبلیغات هدفمند در تلگرام

تبلیغاتی که در تلگرام قرار داده می‌شوند دارای انواع مختلفی هستند و شما می‌توانید با توجه به نوع کسب‌وکارتان گزینه مناسبی را انتخاب کنید. در ادامه انواع تبلیغات موجود در تلگرام را آورده‌ایم:

تبلیغات بازدیدی تلگرام: در این نوع از تبلیغات به ازای تعداد ویو و یا همان بازدیدی که انجام می‌شود لازم است هزینه‌ای را پرداخت کنید. در واقع شما می‌توانید هزینه محدودی را پیشنهاد دهید و زمانی که بازدید به آن مقدار رسید پست تبلیغ شما از کانال حذف شود. تعداد بازدید در این برنامه در گوشه پایین تلگرام با علامت چشم و عددی که در کنار آن نوشته شده است نشان داده می‌شود.

تبلیغات ساعتی در تلگرام: در این نوع تبلیغات شما از مدیر کانال می‌خواهید که محتوای شما را در ساعات خاصی در کانال خود قرار دهد که به دو صورت 12 ساعته و 24 ساعته ارائه می‌شود.

تبلیغات تعرفه‌ای: در این نوع از تبلیغات که موثرترین نوع تبلیغات به حساب می‌آید ادمین کانال بر اساس تعداد و تعامل اعضای کانال، موضوع و… مبلغی را تعیین می‌کند و تبلیغ شما در ساعات خاصی در کانال نمایش داده می‌شود که این نوع تبلیغات نیز به صورت 12 ساعته و 24 ساعته بوده و شما می‌توانید پست را در کانال قرار داده و بازدید زیادی را به دست آورید.

انواع تبلیغات هدفمند در تلگرام

 

تبلیغ از طریق افراد تأثیرگذار یا اینفلوئنسر: یکی از تأثیرگذارترین تبلیغاتی که وجود دارد از طریق صفحه افرادی است که اینفلوئنسر هستند و در واقع مخاطبان بسیار زیادی کانال آن‌ها را دنبال می‌کنند و می‌توانند با تأثیرگذاری فراوان خود باعث جذب مشتری شده و در نهایت خدمات و همچنین محصولات شما به فروش برسد. از دلایل مهمی که تبلیغ از طریق اینفلوئنسر بسیار تأثیرگذار است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مخاطبان به اینفلوئنسرها اعتماد دارند و از این طریق به برند شما نیز اعتماد می‌کنند.
  • در زمان بسیار کمی می‌توانند برند شما را معرفی کرده و افراد بسیار زیادی را جذب کنند.

تبلیغات گسترده در تلگرام: تبلیغات گسترده توسط تیم‌های بازاریابی انجام شده و شما می‌توانید اطلاعات مورد نیاز خود را به آن‌ها انتقال دهید تا با روش‌های مختلفی برند شما را تبلیغ کنند.

طراحی و ساخت ربات تلگرام: یکی از روش‌های تبلیغات، ساخت ربات بوده که از روش‌های مختلفی برای تبلیغ استفاده می‌کند؛ به ‌عنوان مثال شما می‌توانید از طریق ربات عضوگیری کرده و یا تشویق به پیوستن به کانال‌های مختلف کنید. ناگفته نماند که در این روش نیز لازم است مبالغی را بپردازید.

تبلیغات کلیکی تلگرام: همان‌طور که از نام آن مشخص است در این روش به ازای هر کلیکی که روی تبلیغ شود باید هزینه‌ای را پرداخت کنید. این روش نیز به‌ عنوان یکی از روش‌های مقرون‌به‌صرفه به حساب می‌آید. البته در این روش مشکلات خاصی نیز وجود دارد و شما برای اینکه بدانید چه تعداد کلیک شده است بایستی سامانه مختلفی را دانلود کنید که کیفیت این نوع سامانه‌ها یکسان نیستند؛ از این ‌رو بهتر است از سایر روش‌های تبلیغات تلگرامی استفاده کنید تا بتوانید از تبلیغات خود مطمئن شوید.

لازم به ذکر است می‌توانید برای اجرای کمپین‌های تبلیغاتی در تلگرام با افراد متخصص مشورت کنید تا نتایجی که برای کسب و کار شما به دست می‌آید، بهترین و باکیفیت‌ترین نتایج ممکن باشد. آژانس‌های تبلیغاتی انتخاب مناسبی برای این کمپین‌ها هستند مانند آژانس ادوایس که به‌صورت تخصصی خدمات تبلیغات در شبکه های اجتماعی را ارائه می‌کند.

مزایای تبلیغات تلگرامی

تبلیغات در فضاهای مجازی می‌تواند تأثیر بسیار مثبتی را به همراه داشته باشد؛ زیرا همان‌طور که می‌دانید امروزه اکثر افراد تمامی خریدهای خود را به صورت اینترنتی انجام می‌دهند و کمتر کسی برای پیدا کردن لباس‌، وسیله‌ منزل و سایر وسایل به صورت حضوری مراجعه می‌کند و زمان خود را هدر می‌دهد. به همین منظور بهتر است کسب‌وکار خود را به صورت اینترنتی معرفی کنید که یکی از بهترین روش‌ها کانال‌های تلگرامی خواهد بود.

با توجه به تعداد افراد بسیار زیادی که در کانال‌های تلگرامی عضو هستند و همچنین اکثر افراد شب‌ها قبل از خواب و یا در اوقات فراغت خود پیام‌های خود را در تلگرام چک می‌کنند، شما می‌توانید با تبلیغ از این طریق کسب‌وکار خودتان را معرفی کنید. همچنین توجه داشته باشد که انواع مختلف تبلیغات تلگرامی بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر از سایر تبلیغات هستند و از این ‌رو بیشتر افراد این روش تبلیغ را ترجیح می‌دهند.

مزایای تبلیغات تلگرامی

 

برای تبلیغات هدفمند در تلگرام چه کاری را بایستی انجام دهیم؟

برای اینکه بتوانید برند خود را در معرض دید میلیون‌ها کاربر و مخاطب مختلف قرار دهید باید از روش‌های تبلیغ در فضاهای مجازی مانند تلگرام استفاده کنید که یکی از بهترین فضاهای مجازی که مخاطبین بسیار زیادی دارد تلگرام است. شما می‌توانید با خیالی آسوده سایت خود را به دست متخصصان ادوایس بسپارید تا با تبلیغات تعرفه ای تلگرام و روش‌های مختلف تبلیغ بتوانند برند، محصول و یا خدمات شما را معرفی کنند و بدین ترتیب افراد بسیار زیادی جذب شرکت و برندتان شوند.

شرکت تخصصی ادوایس همواره از طریق روش‌های مختلف تبلیغاتی توانسته است در مدت زمان کوتاهی برند شرکت‌های مختلفی را تبلیغ کرده و مشتریان بسیار زیادی را جذب کند. در این شرکت سرعت بالا در اجرای تبلیغات در کانال‌های معتبر، دسته‌بندی‌های مختلف مانند کتگوری‌های متنوع برای تبلیغ به صورت ویدئویی، تعرفه‌ای و… با بهترین قیمت اجرا می‌شود (ادوایس هزینه تبلیغات را نسبت به تعداد روزهای کمپین و نوع محتوا تعیین می‌کند و بدین ترتیب مشتریان بالاترین سود را با کیفیت بالا به دست می‌آورند). شما می‌توانید با خدمات این شرکت کسب‌وکار کوچک خود را ارتقا دهید و یا برند و کسب‌وکار بزرگ خود را گسترش داده و در نتیجه درآمدتان از این طریق افزایش یابد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.