AD

راهنمای تمام تروفی های stray

6 1,422

راهنمای تروفی بازی Stray، یکی از ملزومات مهم برای علاقه مندان به این بازی است تا بتوانند در طول بازی راحت‌تر این عناصر ارزشمند را کشف کنند. بازی stray، یکی از متفاوت‌ترین بازی‌های چند سال گذشته بود که زندگی یک گربه ماجراجو را به تصویر می‌کشید. در این بازی شخصیت اصلی ما که یک گربه است، از طریق برخی فعالیت‌ها می‌تواند تروفی‌های موجود در بازی را به دست آورد و به همین واسطه، اینکه چگونه بتوانیم تمام تروفی‌های بازی را یا حداقل بخش زیادی از آن را دریافت کنیم، برای برخی از افراد جالب توجه شده است.

در صورتی‌که قصد دارید اطلاعات بیشتری در این رابطه کسب کنید، تا انتهای این نوشته از ایموجو با راهنمای دریافت تمام تروفی‌های بازی stray همراه باشید.

 

اطلاعات تروفی‌های بازی stray

تروفی‌ها در واقع چلنج‌هایی هستند که پلیر با انجام آنها امتیاز کسب می‌کند. با وجود اینکه این تروفی‌ها معمولا ارزش مادی خاصی ندارد، اما انجام آنها علاوه بر اینکه حس خوبی به کاربر می‌دهد، باعث جذاب‌تر شدن بازی‌ها نیز خواهد شد. در بازی stray، 25 عدد تروفی با مجموعه امتیاز 1320 وجود دارد که انجام همه آنها چیزی در حدود 6 الی 8 ساعت به طول خواهد انجامید.

همچنین درجه سختی تروفی‌ها 3 از 10 است و الزامی وجود ندارد که همه آنها را کسب کنید و می‌توانید بعد از اتمام بازی، به مراحل قبلی باز گشته و تروفی‌های باقی‌مانده را دریافت کنید. در ادامه به راهنمای تروفی بازی Stray می‌پردازیم.

 

بیشتر بخوانید : نقد و بررسی بازی stray

 

A little chatty

میتوانید در شروع بازی با اسپم کردن دکمه دایره و 100 بار میو کردن، این تروفی را کسب کنید. این کار در مجموع 2 تا 3 دقیقه از شما زمان خواهد گرفت و بدون محدودیت، حتی در بین انیمیشن‌ها نیز می‌توانید این کار را انجام دهید.

 

Productive day

معمولا گذر زمان در بازی‌ها با واقعیت متفاوت است اما برای کسب این تروفی باید حتما یک ساعت واقعی بخوابید! این گزینه یک تروفی ساده در لیست راهنمای تروفی ‌های stray است که تنها با یک ساعت خواب مداوم به دست خواهد آمد. در سرتاسر مپ بازی، مکان‌های زیادی وجود دارد که در آنها می‌توانید بخوابید؛ بنابراین، خود را به یکی از این مکان‌ها رسانده، بخوابید و دسته را به مدت یک ساعت رها کنید.

 

Sneakitty

در بازی، پهپاد‌هایی به نام سنتینال وجود دارند که اگر در محدوده دید آنها قرار بگیرید شناسایی خواهید شد. این موضوع نه تنها در راهنمای دریافت تروفی اهمیت دارد، بله برای اینکه بتوانید مراحل بازی را هم به اتمام برسانید باید به آن توجه کنید. در صورتی‌که با حرکات مناسب بتوانید این پهپاد‌ها را پشت سر بگذارید، تروفی مربوطه نسیبتان خواهد شد.

 

Scratch

در مرحله دهم (Midtown)، وارد یک کلاب خواهید شد که در عین تعجب، ربات‌ها در آنجا در حال رقصیدن هستند! روی یکی از میزها، یک دیسک موسیقی وجود دارد که باید آن را برداشته و به سمت دیجی‌ها ببرید و آن را روی دستگاه سوار کنید. بعد از این کار موسیقی عوض شده و تنها کافی است که روی دیسکی که کار گذاشته‌اید چنگ بزنید؛ بلافاصله این گزینه از لیست راهنمای تروفی ‌های stray را به دست خواهید آورد.

 

I am speed

این گزینه یکی از سخت‌ترین گزینه‌ها برای راهنمای تروفی‌ های stray است. کاری که باید برای این تروفی انجام دهید، تمام کردن کل بازی تنها در کمتر از دو ساعت است. البته مراحل بازی خیلی طولانی و سخت نیستند و اگر مداومت داشته باشید، حتی شاید در یک ساعت و نیم هم بتوانید بازی را به اتمام برسانید. برای این کار، لازم است که تنها به مراحل اصلی بپردازید و تمام فرعیات بازی را بیخیال شوید.

البته که معمولا پلیرهای این بازی دوست دارند مدت زمان بیشتری را با گربه دوست داشتنی بازی بگذرانند و به همین دلیل، این تروفی خیلی طرفدار ندارد.

 

Pacifist

زوراک‌ها سد راه شما در فاضلاب‌ها هستند و در سطح هشتم، به خاطر سلاح جدیدی که به دست می‌آورید می‌توانید این مزاحمان را بکشید. اما اگر این گزینه از لیست راهنمای تروفی ‌های stray یعنی Pacifist را می‌خواهید، ابدا نباید این کار را انجام دهید! کشتن حتی یکی از زوراک‌ها باعث می‌شود شانس شما برای دریافت تروفی مربوطه از دست برود؛ بنابراین باید کل فاضلاب‌ها را بدون کشتن حتی یک زوراک پشت سر بگذارید.

 

Meowlody

در مرحله چهارم، با شخصیتی به نام Morusque آشنا خواهید شد. اگر بتوانید یک‌سری آیتم‌های خاص که اطلاعات آن در طول مرحله به شما داده خواهد شد را جمع آوری کرده و به این شخصیت تحویل بدهید، Meowlody از لیست راهنمای تروفی ‌های stray به شما تحویل داده خواهد شد.

 

Curiosity Killed the cat

این مورد قدری عجیب است. برای به دست آوردن این تروفی لازم است که در همان مرحله چهارم و محل حضور Morusque، یک جعبه کاغذی را روی سر خود گذاشته و با آن حرکت کنید.

 

Cat’s best friends

یکی دیگر از گزینه‌های خیلی ساده در لیست راهنمای تروفی ‌های stray. تنها کاری که باید برای به دست آوردن این گزینه انجام دهید، این است که خود را به پای 5 ربات بمالید.

 

No more lives

برای کسب این تروفی تنها کاری که لازم است انجام دهید، این است که بیشتر از 9 بار بمیرید! برای این کار در مرحله دوم یا در هنگام حمله زوراک‌ها، گربه خود را به کشتن دهید.

 

Cat a pult

برای دریافت این گزینه از لیست بهترین تروفی‌های stray، باید بیشتر بپرید! زمانی که تعداد پرش‌های شما در بازی به عدد 500 رسید، می‌توانید این تروفی را کسب کنید.

 

تروفی‌های ساده

موارد گفته شده تا به اینجا، همگی نیازمند یک‌سری فرایند‌های خاص بودند اما در این بین، هستند تروفی‌هایی که یا خود به خود به دست خواهند آمد و یا برای کسب آنها، کار خاصی نیاز نیست انجام دهید. این موارد به شرح زیر هستند:

 • به Midtown بروید
 • با B – 12 ملاقات کنید
 • به داخل شهر سقوط کنید
 • اجازه دهید تا زندانی شوید
 • زبان یکی از ربات‌ها را ترجمه کنید
 • بازی را کامل کرده و شهر را باز کنید
 • تمامی کانال‌های تلویزیون را نگاه کنید
 • تمام خاطرات B – 12 را جمع آوری کنید
 • سعی کنید در تمام مراحل بازی چنگ بزنید
 • تمامی Badgeهای موجود در بازی را پیدا کنید

انجام هر کدام از فرایندهای مذکور، می‌تواند منجر به کسب یک تروفی با امتیاز خاص بشود.

 

جمع بندی

بازی stray با وجود گیم پلی کوتاهی که دارد، سرشار از تروفی‌هایی است که در کنار هم، مجموعا 1320 امتیاز برای شما به ارمغان خواهند آورد. این بازی دیالوگ و راهنمای خاصی ندارد و تروفی‌های بازی نیز مشخص نشده‌اند بنابراین، ما در این نوشته از emojo سعی کردیم که یک لیست کامل به عنوان راهنمای تروفی بازی Stray را با شما در میان بگذاریم.

اکنون می‌توانید گربه بازیگوش خود را در بازی به دنبال این تروفی‌ها ببرید تا امتیازتان بیشتر شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظرات
 1. فاضلی می گوید

  سلام این چیزی که خراب شده B-12 به کارمون میاد؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام بله شما کمک میکنید تا تعمیر بشه و باهم به دنبال راهی برای خروج باشید و یک دوست همراه است

 2. احمدی می گوید

  سلام وقتتون بخیر حالت بازی کلا مبارزه ایه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام خیر بخش زیادی از بازی درباره اکتشاف و حل معماست

 3. اتایی می گوید

  سلام وقتتون بخیر روبات هارو حتما باید ازاد کنم تو بازی؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام بله دقت کنید شما داخل شهری متروکه هستیدکه قراربوده روبات ها داخلش زندگی کنن ولی الان به خاطر و جود باکتری … زیر زمین گیر افتادن شما باید به اونها کمک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.