AD

دایره لغاتت رو با بهترین بازی های حدس کلمه برای موبایل بسنج

0 837

اگر به دنبال یک بازی فکری و جذاب برای پرکردن زمان بیکاری خود هستید یا می خواهید یک جدول سخت و چالش برانگیز را حل کنید به شما توصیه می کنم به دنبال بازی با کلمات باشید. در این بازی جستجوی کلمات شما باید در کمترین زمان کلمات پنهان را پیدا کنید. در این مقاله از ایموجو می خواهیم بهترین بازی های حدس کلمات برای موبایل را به شما معرفی کنیم.

 

معرفی بازی های حدس کلمات برای موبایل

در اغلب این سبک از بازی‌ها باید کلمات داده شده در پایین صفحه را در جدول حروف پیدا کنید و حرف اول کلمه را به حرف آخر متصل کنید. کلمات را می توان در هر جهتی روی جدول قرار داد. بازی های کلمه ای می توانند دایره لغات افراد را آزمایش کنند و مهارت های زبانی و نوشتاری آنها را بهبود بخشند. بنابراین می توان این بازی ها را جزو بازی های آموزشی طبقه بندی کرد.

 

  • بازی حدس کلمه آمیرزا

بازی فکری آمیرزا

اگر اهل بازی کردن با کلمات هستید حتما نام آمیرزا را شنیده اید. آمیرزا یکی از محبوب ترین و بهترین بازی های حدس کلمات برای موبایل آیفون و اندروید است. در این بازی در هر سطح حروفی به شما داده می ‌شود و باید از روی این حروف کلمه مورد نظر را حدس بزنید. آمیرزا بیش از 500 سطح دارد و گذر از آنها می تواند شما را برای مدت طولانی سرگرم کند و دایره لغات شما را بهبود بخشد. آمیرزا هم مانند شهرزاد حال و هوا و منش کاملا ایرانی دارد و موسیقی سنتی و اصیل می نوازد. این بازی اندروید و آیفون را از لینک زیر دانلود کنید و هوش و حافظه خود را به همراه بازی تقویت کنید.

دانلود بازی برای اندروید

 

دانلود بازی برای آیفون

 

 

  • بازی حدس کلمه شهرزاد

بازی شهرزاد

از بهترین بازی های حدس کلمات برای موبایل آنلاین و آفلاین، بازی شهرزاد است. داستان بازی از این قرار است که بسته ای حاوی یک کتاب مرموز دریافت می کنید و شما را به دنیای داستان ها می ‌برد. همانطور که در نام این بازی حدس کلمه کاملا مشخص است شهرزاد شخصیت اصلی این بازی پرهیجان است. سند باد و علی بابا جزء شخصیت های دیگر این بازی هستند که شهرزاد را در طول بازی همراهی می کنند. شهرزاد شامل 10 مرحله با 6 قسمت است و در هر یک از این مراحل وارد یک شهر می شوید و باید معماها را حل کنید و اشیاء پنهان را پیدا کنید. با تکمیل هر مرحله، انرژی شما کاهش می یابد.

اگر انرژی کافی برای ادامه بازی ندارید، یا باید صبر کنید تا انرژی دوباره پر شود یا سکه بخرید. این بازی حجم کمی دارد و روی اکثر گوشی ها کار می کند. همچنین گیم پلی جذابی دارد و ساعت ها شما را خسته نمی کند. در قسمت آنلاین بازی می توانید با بازیکنان دیگر به رقابت بپردازید و با آنها چت کنید. از طریق لینک های زیر می توانید این بازی پازل را برای اندروید و  iOS دانلود کنید.

 

دانلود بازی برای اندروید

 

دانلود بازی برای آیفون

 

 

  • بازی حدس کلمه آفتابه

بازی آفتابه

اگر دنبال یک بازی خاص و متفاوت برای حدس کلمات می گردید ما به شما بازی آفتابه را پیشنهاد می کنیم. در این بازی شما باید در هر مرحله از تصویر داده شده کلمه را حدس بزنید. شاید فکر کنید آسان است، اما زود قضاوت نکنید! تصویری که می بینید کاملا بی ربط است و یافتن کلمات نیاز به خلاقیت و تفکر شما دارد. در آفتابه البته کمکی هم برای شما گذاشته اند، که استفاده از آن از شما سکه یا امتیاز کم می کند. آفتابه حجم کمی را اشغال می کند ولی در نهایت بسیار شما را به این بازی معتاد می کند. برای دانلود بازی آفتابه در گوشی های اندروید و آیفون به لینک زیر مراجعه کنید.

 

دانلود بازی برای اندروید

 

دانلود بازی برای آیفون

 

  • بازی حدس کلمه جدولستان

بازی حدس کلمه جدولستان

یکی از بهترین و پرهیجان ترین بازی های برای سیستم عامل اندروید بازی حدس کلمه ای جدولستان است. این بازی با کلمات جداول زیادی را برای حل کردن در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین اگر می خواهید تخته را حل کنید و مغز خود را به چالش بکشید، این بازی انتخاب خوبی برای شما است. مهم نیست در چه سنی هستید، می توانید جدولستان را نصب کنید و دایره لغات خود را افزایش دهید. زیرا این بازی سطح بندی شده است و در آن با کلمات سخت و عجیبی مواجه نخواهید شد.

یکی از ویژگی های جدولستان کیبورد مخصوص بازی است که با انجام چالش ها و امکان به اشتراک گذاشتن سوالات با دوستان، سکه های رایگان برای شما به ارمغان می آورد. برای دانلود بازی اندروید جدولستان می توانید وارد لینک زیر شوید.

 

دانلود بازی اندروید

 

دانلود بازی برای آیفون

 

 

  • بازی حدس کلمه ای بی نهایت

بازی جدول بی نهایت جدول شرح در متن

اگر به دنبال حل یک جدول بسیار بزرگ و بدون محدودیت هستید بازی کلمه ای جدول بی نهایت یک پیشنهاد بسیار خوب برای شما است. بنابراین می توانید هر تعداد جدول را که می خواهید حل کنید و از آن لذت ببرید. محیط بازی شبیه به میز کارت کاغذی طراحی شده است تا چشم کاربران را اذیت نکند. در جدول بی نهایت حتی نیازی به تایپ هم ندارید و می توانید به راحتی و تنها با چند کلید بازی را انجام دهید. این بازی بیش از 500 سطح با سطوح مختلف (از آسان تا سخت) دارد و می ‌تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. از لینک زیر می توانید بازی حدس کلمه ای بی نهایت را برای اندروید دانلود کنید و از اجرای یکی از بهترین بازی های آفلاین لذت ببرید.

 

دانلود بازی برای اندروید

 

 

  • بازی حدس کلمه جدول پلاس

بازی حدس کلمه جدول پلاس

حل جدول یکی از بهترین راه ها برای تحریک فعالیت مغز و حافظه است. بنابراین، خوب است یک بازی را انتخاب کنید که به مغز شما کمک کند و از آن لذت ببرید! اگر در حل جداول مهارت ندارید، جدول پلاس همچنان برای شما مناسب است. چون سوالات سخت نیست و نیاز به اطلاعات عمومی خیلی بالایی ندارد. بنابراین، در هر سنی که هستید، می توانید جدول پلاس را نصب کنید و از آن لذت ببرید. اگر جدول شما تمام شد و همه چیز حل شد نگران نباشید، زیرا جدول پلاس هر هفته به روز می شود و همیشه جداول جدید دریافت می کنید. یکی دیگر از ویژگی های مثبت جدول پلاس، سهولت در تایپ است. شما همچنین می توانید در این بازی زوم کنید. برای گوشی اندروید می توانید بازی جدول پلاس را از لینک زیر دانلود کنید.

 

دانلود بازی برای اندروید

 

 

  • بازی حدس کلمه ای کلماتیک

بازی کلماتیک

اگر عاشق استایل بازی آمیرزا هستید حتما باید کلماتیک را امتحان کنید. در کلماتیک باید حروف داده شده را به هم متصل کنید و کلمات معنی دار بسازید. این بازی کلمات دارای 2000 سطح است و سطوح از آسان به سخت مرتب شده اند. هرچه جلوتر بروید، حدس زدن کلمات دشوارتر خواهد بود. کلماتیک پر از کلمات ناشناخته فارسی است. در مقایسه با رقبای مشابه مانند آمیرزا و فندق بازی کلماتیک چالش برانگیزتر است و برای کسانی که دوست دارند بیشتر خود را به چالش بکشند مناسب است.

در هر سطح می توانید کلمات اضافی فراتر از موارد مورد نیاز بازی را حدس بزنید و سکه ها را جمع آوری کنید. این سکه ها به شما کمک می کنند تا زمانی که در مرحله سختی گیر کرده اید راهنمایی دریافت کنید. در این بازی می توانید در چالش های آنلاین روزانه نیز شرکت کنید. می ‌توانید کلماتیک را برای اندروید و آیفون از لینک های زیر دانلود کنید.

 

دانلود بازی برای آیفون

 

دانلود بازی برای اندروید

 

 

  • بازی حدس کلمه ای فندق

بازی فندق

یکی از بهترین بازی های حدس کلمه را تجربه کنید: بازی حدس کلمه ای فندق در سال ۱۳۹۶ برنده بهترین برنامه فارسی نویسی شد. در این بازی شما باید با لمس حروف و اتصال آنها کلمات مورد نظر را پیدا کنید. فندق بیش از 900 سطح دارد و گیم پلی بازی بسیار ساده و جذاب است. با استفاده از لینک های زیر می توانید آن را برای اندروید و آیفون دانلود کنید.

لینک دانلود برای اندروید

 

لینک دانلود برای آیفون

 

 

  • بازی حدس کلمه ای جدول سرا

بازی حدس کلمه ای جدول سرا

بازی حدس کلمه ای جدول سرا یک بازی حل تخته آنلاین از خالق جدولستان است. این بازی به شما این امکان را می دهد تا با دیگران رقابت کنید و خود را به چالش بکشید. این بازی دارای 500 سطح از آسان تا سخت است و چه متخصص و چه مبتدی می توانید بازی را در هر سطحی که می ‌خواهید انجام دهید. ویژگی مهم  جدول سرا آنلاین بودن و رقابتی بودن آن است. شما می توانید با هر کسی در سراسر کشور که این بازی جدولسرا را داشته باشد رقابت کنید.

داشتن چت آنلاین نیز برای جذابیت بیشتر بازی اضافه شده است. چالش های روزانه، محیط ایرانی و سنتی، امکان به اشتراک گذاشتن سوالات با دوستان برای یافتن جواب، حجم کم و تصاویر با کیفیت نیز از نکات خوب این بازی جدول سرا است. از طریق لینک زیر بازی حدس کلمه ای جدول سرا را می توانید برای اندروید دانلود کنید.

 

دانلود بازی برای اندروید

 

 

  • بازی حدس کلمه ای انگلیسی Words with friends

words-with-friends

بازی های کلمه ای مختص زبان فارسی نیست. اگر علاقه مند به بهبود زبان انگلیسی و افزایش دایره لغات خود هستید،  Words with Friends انتخاب خوبی برای شما است. در این بازی همانطور که از نامش پیداست باید با دوستان خود بازی کنید. به این ترتیب یک سری حروف دریافت خواهید کرد و باید بر اساس حروف یک کلمه بسازید و برای دوست خود ارسال کنید. حالا نوبت دوست شما است او همچنین باید کلمات بسازد و آنها را با کلمات شما مطابقت دهد. همچنین می توانید در حین بازی با دوست خود چت کنید. همچنین امکان بازی تک نفره به صورت آفلاین نیز وجود دارد. Words with Friends 2 ادامه این بازی با 50 هزار کلمه اضافه شده است.

ویژگی های Word with Friends 2 شامل توانایی بازی در تیم های حداکثر پنج نفره، چالش های هفتگی با جوایز، گیم پلی جذاب و رقابتی و امکان بازی در فیس بوک است. از لینک های زیر می توانید این بازی را برای اندروید و آیفون دانلود کنید.

لینک دانلود بازی برای اندروید

 

لینک دانلود بازی برای آیفون

 

 

شما تجربه کدامیک از بازی های حدس کلمات را دارید؟

در این عصر که بیشتر وقت خود را با موبایل می گذرانیم، یکی از بهترین گزینه ها برای ما بازی ‌های طلایی حدس کلمات است. تا بتوانیم از اوقات فراغت خود لذت ببریم و مغز و ذهن خود را تقویت کنیم. در این مقاله از سایت emojo سعی کردیم چند نمونه از بهترین بازی های حدس کلمات را برای شما جمع آوری کنیم. امیدوار هستیم از این بازی هایی که برای شما دوستان عزیز معرفی کردیم نهایت لذت را ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.