AD

طراحی درخت مهارت برای بازی Starfield توسط طرفداران

0 123

تاریخ انتشار بازی Starfield روز به روز نزدیک‌تر می‌شود و علی‌رغم اینکه در اوایل تابستان امسال یک showcase مفصل به تمام مکانیک‌ها و سیستم‌های بازی اختصاص داده شد، طرفداران هنوز مشتاقانه در حال بررسی تریلرها و مطالب تبلیغاتی هستند تا اطلاعاتی را به دست آورند. با این حال، یکی از طرفداران فراتر رفته و ظاهراً بیش از 200 ساعت را صرف جمع آوری یک جدول جامع و تفکیک کل درخت مهارت (skill tree) بازی کرده است.

برای اولین بار توسط u/asd8dhd در ساب ردیت بازی استارفیلد جدولی از مهارت‌های بالقوه به اشتراک گذاشته شد که هر مهارت در دسته‌های مختلف طبقه بندی شده است. این دسته‌ها با عناوین فیزیکی، اجتماعی، رزمی، علمی و فنی برچسب‌گذاری شده‌اند و نمادهایی برای نشان‌دادن هر مهارت در هر دسته استفاده شده است. البته، تقریباً غیرممکن است که بدانیم هر نماد چه نوع buff یا توانایی را نشان می‌دهد، اگرچه برخی از آنها را می‌توان به لطف تصویر و دانش قبلی بازی Bethesda به راحتی حدس زد.

درخت-مهارت-بازی-استارفیلد-2023

طرفداری که کل این موارد را کنار هم قرار داده است، همچنین یک سند 44 صفحه‌ای را به اشتراک گذاشته است که شامل حدس‌های دقیق برای هر مهارت و همچنین یک کتابخانه کامل از تصاویر است که از این حدس‌ها پشتیبانی می‌کند. این طرفدار توضیح می‌دهد که بسیاری از این موارد از طریق فیلم‌های پیش از انتشار یا تریلرها جمع آوری شده‌اند، به این معنی که احتمالاً 100 درصد دقیق با محصول نهایی نباشند، اما در مقایسه با درختان مهارت برای Skyrim و Fallout 3 نسبتاً واقعی به نظر می‌رسد.

اکثر طرفداران استارفیلد در درخت مهارت نیز نقش داشته‌اند و به بررسی واقعیت چند مورد و تغییر برخی موارد که می‌دانیم نادرست هستند، پرداخته‌اند. نتیجه به دست آمده یک درخت مهارت دقیق تر است که از ساعت‌ها فیلم قبل از انتشار به عنوان نقاط مرجع استفاده می‌کند، و بهترین ایده را در مورد اینکه Starfield در 5 سپتامبر در اواخر امسال چگونه به نظر می‌رسد ارائه می‌دهد.

در مورد تمام ویژگی‌هایی که می‌دانیم Starfield خواهد داشت، اخیراً توسط Bethesda تأیید شده است که بازی با سرعت 30 فریم در ثانیه اجرا می‌شود، چیزی که تحلیل‌گران فکر می‌کنند با ادامه پیچیده‌تر شدن بازی‌ها رایج‌تر خواهد بود. همچنین می‌دانیم که تنها 10 درصد از سیارات استارفیلد دارای حیات خواهند بود.

جدیدترین اخبار بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.