AD

دموی بازی Sea Of Stars به پلی استیشن رسید

0 83

بازی Sea of Stars یکی از بازی‌های RPG برای امسال است که دموی قابل بازی آن تنها در سوییچ در دسترس بوده است. امروز، نوبت طرفداران پلی استیشن است که این تایتل را بازی و بررسی کنند.

پست بلاگ پلی‌استیشن نشان می‌دهد که می‌توانید نسخه آزمایشی را روی کنسول‌های پلی‌استیشن دانلود کنید. علاوه بر این، زمانی که Sea of Stars ماه آینده منتشر شود، به عنوان بخشی از کاتالوگ بازی پلی استیشن پلاس برای مشترکین Extra و Premium در روز اول در دسترس خواهد بود.

Sea of Stars از استودیوی Sabotage می‌آید و به‌عنوان پیش درآمدی دوردست برای The Messenger سال 2018 عمل می‌کند. با الهام از بازی‌هایی مانند Final Fantasy VI و Chrono Trigger، بازیکنان یکی از دو قهرمان داستان، Valere  و Zale را کنترل می‌کنند که از قدرت خورشید و ماه برای متوقف کردن یک کیمیاگر شیطانی استفاده می‌کنند. این بازی علاوه بر مبارزات نوبتی دینامیک، دارای سهم قابل توجهی از پلتفرمینگ و سایر مکانیک‌های پیمایش است که شکل فعال تری از کاوش در دنیای پر جنب و جوش آن را ایجاد می‌کند.

Sea of Stars در تاریخ ۲۹ آگوست برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری X/S، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

شاید برای شما جالب باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.