AD

تغییر دولوپرهای بازی Star Wars: The Old Republic برای تمرکز روی بازی Dragon Age

0 107

بازی Star Wars: The Old Republic چند سالی می‌شود که راه اندازی شده است و توسعه دهنده BioWare از زمانی که این MMO  در سال 2008 راه اندازی شد، به طور پیوسته از آن پشتیبانی می‌کند. همانطور که گزارش شده است که ناشر EA در حال نزدیک شدن به توافق است تا توسعه را به یک استودیوی ثرد پارتی منتقل کند تا BioWare بتواند به درستی بر روی بازی‌های بعدی Dragon Age و Mass Effect تمرکز کند.

بر اساس گزارشی از IGN نقل شده است که EA در حال برنامه‌ریزی است تا توسعه دهنده Ultima Online شرکت Broadsword Online توسعه این بازی را به عهده بگیرد. Broadsword Online در حال حاضر توسط معاون سابق BioWare، Rob Denton  اداره می‌شود.

IGN همچنین بیان می‌کند که Star Wars: The Old Republic تیمی متشکل از 70 تا 80 دولوپر (developer) دارد که در حال حاضر روی عنوان کار می‌کنند و تقریباً نیمی از این افراد برای ادامه توسعه به Broadsword Online خواهند پیوست. ظاهراً به نیمی دیگر نقش‌های دیگری در BioWare و EA پیشنهاد می‌شود، اگرچه گزینه اخراج‌ برخی از این کارکنان نیز هنوز روی میز قرار دارد. شایان ذکر است که این توافق هنوز انجام نشده است، اما احتمالاً در هفته‌های آینده اطلاعات رسمی بیشتری در مورد این رویکرد خواهیم شنید.

بازی Star Wars: The Old Republicدر حال حاضر، EA  بیانیه‌ای کمی مبهم در مورد این وضعیت منتشر کرده است و ادعا می‌کند که فقط می‌خواهد “بهترین کار را برای بازی و بازیکنانش انجام دهد” و این “شامل گفتگو با Broadsword است.”  این شرکت هنوز تایید نکرده است که Broadsword Online  توسعه را بر عهده خواهد گرفت، اما این ادعاها را نیز رد نمی‌کند.

از این رویدادها کاملاً مشخص است که توسعه بازی Dragon Age: Dreadwolf و Mass Effect 5 در حال انجام است، اگرچه هنوز تاریخ انتشار برای هر دو عنوان نداریم اما گزارش مالی اخیر EA نشان داد که ناشر انتظار ندارد Dragon Age: Dreadwolf  حداقل تا مارس 2024 آماده باشد.

همچنین بخوانید: نقد و بررسی بازی جنگ ستارگان (Star Wars)

 این احتمال وجود دارد که در اواخر این هفته شاهد حضور Dreadwolf در برخی سِمت‌ها (مقام) در جشنواره بازی تابستانی باشیم و به نظر می‌رسد که BioWare کاملا متعهد است که هر دو بازی Dragon Age: Dreadwolf و Mass Effect 5 را تا جایی که می‌توانند خوب بسازند و باید امیدوار بود که EA زمان و منابع کافی را در اختیار آنها قرار دهد تا این کار را بدون مشکل انجام دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.