AD

ممکن است Nintendo Direct  ماه آینده برگزار شود

0 100

وارد فصل تابستان شده‌ایم و این برای گیمرها فقط یک معنی دارد. زمان آن رسیده است که صدها دولوپر(developer) و ناشر با مجموعه‌ای از رویدادها و ویترین‌هایی پر از افشاگری‌ها و اولین‌های جهانی برای جلب توجه ما به رقابت بپردازند. شرکت‌هایی مانند Xbox، Bethesda، Ubisoft  و Capcom برای حضور در نمایشگاه تائید شده‌اند، اما یکی از شرکت‌هایی که کمی محفوظ عمل می‌کند و اطلاعاتی در مورد حضور آن کم است، نینتندو (Nintendo) است.

شرکت نینتندو هر زمان که بخواهد Nintendo Direct را برگزار می‌کند، اما نبود عناوین فرست پارتی، بسیاری از برنامه‌هایش را برای بقیه سال 2023 زیر سوال می‌برد. به گفته یکی از کارمندان داخلی صنعت، جف گراب، ما در واقع ممکن است زودتر از موعد متوجه این برنامه‌ها شویم، زیرا او ادعا کرده است که “زمزمه‌های اولیه ای” در مورد یک نینتندو دایرکت که در ماه جولای برگزار می‌شود، شنیده است.

Nintendo Directدر آخرین قسمت ازGiant Bombcast، گراب ادعا می‌کند که شنیده است که نوعی رویداد نینتندو در ماه آینده برگزار می‌شود، اما مطمئن نیست که چه چیزی ممکن است باشد. نینتندو عادت دارد از برچسب “Direct” برای بسیاری از رویدادهای مختلف استفاده کند و گراب مطمئن نیست که آیا این رویداد ماه آینده یک Direct کامل خواهد بود یا ویترینی کوچکتر یا حتی رویدادی اختصاص داده شده به عناوین ثرد پارتی.

جدیدترین اخبار دنیای بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

گراب معمولاً در مورد افشای جزئیات رویدادهای ناشر بسیار قابل اعتماد است، زیرا گفته‌های وی در مورد نمایشگاه اخیر پلی استیشن که ماه گذشته برگزار شد، درست بود. فقدان نسخه‌های فرست پارتی نینتندو پس از ماه جولای نیز کمی ادعای گراب را تأیید می‌کند.

با این حال، به خاطر داشته باشید که این یک خبر قطعی نیست و برنامه‌ها  به راحتی در هر لحظه می‌توانند تغییر کنند. بنابراین نمی‌توان گفت که نینتندو دقیقاً چه برنامه‌ای در مورد نمایشگاه تابستان امسال دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.