AD

پیش ثبت نام Squad Busters از مرز 20 میلیون گذشت

پیش ثبت نام Squad Busters از مرز 20 میلیون گذشت
0 16

حدود یک هفته از شروع پیش ثبت نام Squad Busters سوپرسل می‌گذرد و در این مدت کوتاه، این بازی موبایلی حدود 20 میلیون پیش ثبت نام داشته است. پس از یک تست بتا در اواخر سال 2023 و راه اندازی نرم‌افزاری در ماه گذشته، همه چیز برای این بازی MOBA-RTS سرعت بیشتری پیدا کرده است.

پیش ثبت نام Squad Busters با بونس‌های زیادی همراه است. در حال حاضر، با این تعداد پیش ثبت نام شما در مسیر دریافت 10000 برابر سکه، یک El Tigre و سه Chest هستید. اگر پیش ثبت نام به نقطه عطف 30 میلیونی برسد، که قطعاً این اتفاق خواهد افتاد، در آن صورت یک ایموت انحصاری نیز ارائه خواهد شد. اما این موارد همه چیزی نیست که ذکر شده، زیرا در سایر بازی‌های سوپرسل نیز حتما جوایزی دریافت خواهید کرد؛ این بازی ها عبارتند از: براول استارز، کلش اف کلنز، کلش رویال، بوم بچ و هی دی.

بازی Squad Busters ترکیبی خاص از گیم پلی RTS و MOBA است که در آن باید کاراکترهایی از Cellverse را جمع آوری کنید و در نبردهای داغ چهار دقیقه‌ای شرکت کنید. از سطح پایین تا مراحل بسیار بالا، این کاراکترها را می‌توان با پیشرفت در بازی ارتقا داد.

آخرین بازی که سوپرسل عرضه کرد Brawl Stars در سال 2018 بود، پس از آن این استودیوی قدرتمند پروژه دیگری ارائه نداد تا اینکه شش سال بعد با بازی Squad Busters بازگشت. می توان گفت سوپرسل فقط به بازی هایی که پول زیادی به همراه دارند، چراغ سبز نشان می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.