AD

باب اسفنجی در روبلاکس Bikin Bottom

باب اسفنجی در روبلاکس Bikin Bottom
0 327

Gamefam توسعه دهنده بازی متاورسی، با پارامونت (Paramount) برای راه‌اندازی شبیه ساز باب  اسفنجی، اولین تجربه مستقل باب اسفنجی در روبلاکس Bikin Bottom، همکاری می‌کند. این تجربه جدید در 26 ژانویه آغاز می‌شود.  همچنین شاید تمایل به آشنایی با بازی SpongeBob SquarePants: Rehydrated داشته باشید.

 

در حالی که بازی تا جمعه منتشر نمی‌شود، می‌توانید آیتم‌هایی مانند boat mount، اسلات‌های اضافی برای دوستان، و Octuple clam open را در فروشگاه بازی خریداری کنید که به شما امکان می‌دهد هشت clam را به طور همزمان باز کنید. همچنین برای خرید روباکس بازی روبلاکس نیز میتوانید به فروشگاه ایران موجو مراجعه کن.

بازی Spongebob Simulator به شما این امکان را می‌دهد در نقشSpongeBob، Patrick Star، Mr. Krabs و دیگر شخصیت‌های باب اسفنجی شلوار مکعبی دوست داشتنی بازی کنید. در این تجربه جدید، با دوستان ماجراجویی خواهید کرد و mini buddies را باز کرده و جمع آوری خواهید کرد. mini buddiesها شبیه شخصیت‌های پشتیبان باب اسفنجی، از جمله حلزون‌ها، عروس دریایی، و نسخه‌های مینی شخصیت‌ها هستند.

Gamefam وعده می‌دهد SpongeBob Simulator یکی از خیره کننده‌ترین بازی‌های Roblox خواهد بود. این نسخه بازی Bikin Bottom به طراحی شهر زیر آب در کارتون وفادار است. می‌توانید مکان‌های آشنا مانند Conch Street، Goo Lagoon و Kelp Forest را کاوش کنید. ما همچنین بهترین افزونه‌های کروم برای روبلاکس را در ایران موجو معرفی کرده ایم.

با مراجعه به صفحه بازی در Roblox و انتخاب دکمه play می‌توانید به پیش نمایش رایگان SpongeBob Simulator دسترسی پیدا کنید. علاوه بر کاوش در Bikin Bottom، شما همچنین با دوستان خود برای از بین بردن باس‌ها متحد خواهید شد. در حالی که توسعه‌دهنده هنوز مشخص نکرده است که با چه شخصیت های منفی خواهید جنگید، منصفانه است که پلانکتون را یکی از آنها فرض کنیم.

SpongeBob Simulator برای کاربران Roblox در اکثر پلتفرم‌ها از جمله اندروید و  iOS، رایانه شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس رایگان خواهد بود. این بازی تنها چند ماه پس از راه‌اندازی موفقیت‌آمیز بازی Teenage Mutant Ninja Turtles Tycoon توسط پارامونت و گیم فام در Roblox منتشر شد. Teenage Mutant Ninja Turtles Tycoon در آگوست 2023 راه اندازی شد و از آن زمان تاکنون توسط 19 میلیون کاربر بازی شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.