AD

در بازی Palworld چگونه رئیس برج Rayne را پیدا کنیم و شکست دهیم

در بازی Palworld چگونه رئیس برج Rayne را پیدا کنیم و شکست دهیم
0 300

Palworld چالش‌های متعددی را ارائه می‌کند که باید با پیشرفت بیشتر در کمپین sandbox آن از پس آنها بر بیایید. یکی از این چالش‌ها به عنوان پایان tutorial stage این بازی عمل می‌کند. در اینجا راهنمای ما در مورد چگونگی پیدا کردن و شکست دادن باس برج Rayne Syndicate در Palworld است. این نبرد خاص، شما را در مقابل Zoey و Grizzbolt به رقابت وا می‌دارد. همچنین شاید تمایل به آشنایی با بهترین پال های خنثی در بازی Palworld باشید.

چگونه می‌توان باس Rayne Syndicate’s Tower  را در Palworld پیدا کرد و شکست داد

باس برج Palworld Rayne Syndicate در شمال غربی محل شروع شما قرار دارد. مختصات X: 107، Y: -437  است.

اگر تازه شروع کرده‌اید، به شمال شرقی نگاه کنید و سازه‌ای با طراحی پیشرفته را در دوردست خواهید دید. نور آبی وهم انگیز آن حتی در اواخر شب نیز قابل مشاهده است.

چگونه می‌توان باس Rayne Syndicate's Tower  را در Palworld پیدا کرد و شکست داد

چگونه می‌توان باس Rayne Syndicate's Tower  را در Palworld پیدا کرد و شکست داد

برج Rayne Syndicate  در دوردست دیده می‌شود (سمت چپ). شما همچنین می‌توانید نقشه جهان (راست) را در حالی که به سمت شمال غرب می‌روید بررسی کنید.

چگونه برای شکست دادن باس برج Rayne Syndicate آماده شویم؟

اگر می‌خواهید باس برج Rayne Syndicate را در Palworld شکست دهید، باید به خوبی برای نبرد آماده باشید:

  • زمانی که این مبارزه را انجام دادیم، در حدود سطح 17 بودیم.
  • توجه داشته باشید که محدودیت زمانی 10 دقیقه‌ای وجود دارد.شما باید قبل از پایان زمان، رئیس را شکست دهید، وگرنه در چالش شکست خواهید خورد.
  • پیشنهاد می‌کنیم Pal ‌های اضافی مانند Nitewing و Dinossom را بگیرید.
  • شما همچنین می‌خواهید یک پایگاه راه اندازی کنید. می‌توانید جریان ثابتی از متریال داشته باشید و تجهیزات بهتری بسازید.سلاح‌های اولیه مانند کمان قدیمی و نیزه سنگی هنوز قابل اجرا هستند.
  • اگرچه می‌توانید پایگاه خود را در Palworld جابه‌جا کنید، اما این جابجایی درست جلوی برج یک fast travel point دارد.به این ترتیب، زمانی که مکان را تگ کردید، می‌توانید به سادگی پایگاه را به آنجا انتقال دهید.

 

چگونه برای شکست دادن باس برج Rayne Syndicate آماده شویم؟

بهترین Palها برای استفاده در برابر Zoey و Grizzbolt

نبرد باس برج Rayne’s Syndicate در بازی Palworld شما را در مقابل مربی به نام Zoey و یک Pal به نام Grizzbolt قرار می‌دهد. Grizzbolt یک موجود برقی است و قدرت فوق العاده 30550 اسب بخاری دارد. این عدد دلهره‌آوری به نظر می‌رسد، تا زمانی که متوجه شوید که برخی از Pal‌ها نیز آسیب قابل‌توجهی وارد می‌کنند.

با این حال، شما باید مراقب توانایی‌های گریزبولت باشید. این توانایی‌ها شامل یک ترکیب پانچ چند ضربه‌ای، پرتاب چندین گوی در یک قوس جلویی و یک انفجار نقطه‌ای است که با یک ضربدر و پرتو مشخص می‌شود که باید به هر قیمتی از آن اجتناب کنید. علاوه بر این، حملات الکتریکی همچنین می‌تواند باعث ایجاد اثر بی‌حسی شود و شما یا Pal ‌تان را برای چند ثانیه از هرگونه اقدام باز می‌دارد.

برای این مبارزه، متوجه شدیم که Nitewing  به لطف حملات سریع، پرتاب‌های سریع و پرتابه‌های چند ضربه‌ای، عملکرد خوبی داشت. برعکس، Relaxauruse‌ها (یعنی Palهای نوع آبی) به قدری وحشتناک عمل کردند که در عرض چند ثانیه ناتوان شدند. Lamball، که فراموش کرده بودیم آن را تعویض کنیم، به سختی کاری انجام داد. شگفت آورتر از همه، Cattiva  موفق شد در مراحل بعدی مبارزه خود را حفظ کند.

بهترین Palها برای استفاده در برابر Zoey و Grizzbolt

بهترین Palها برای استفاده در برابر Zoey و Grizzbolt

Relaxaurus (چپ) و Lamball (راست) عملکرد وحشتناکی در این مبارزه داشتند

در هر صورت، هنگامی که زوئی و گریزبولت را شکست دادید، +5 امتیاز Ancient Technology دریافت خواهید کرد. به همین ترتیب، به بالای ستون تله پورت می‌شوید که اتفاقاً یک fast travel point نیز دارد.

به این صورت شما باس برج Rayne’s Tower را در Palworld شکست می‌دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.