AD

سونیک اورجینیز پلاس بالاخره بعد از 30 سال Super Amy Canon را ساخت

0 158

سال 2023 نه تنها سال خوبی برای طرفداران سونیک بود، بلکه سالی فوق العاده برای طرفدار Amy (امی) نیز است. این شخصیت بازی سونیک از زمان Sonic 06 بیش از 15 سال را در حاشیه گذرانده است. با این حال، امسال شانس او تغییر کرده است، زیرا او نه در یک، بلکه در سه بازی Sonic قابل بازی خواهد بود:  Superstars، Frontiers  وOrigins Plus.

یک شگفتی دیگر هم در این بازی‌ها وجود دارد. پس از سال‌ها انتظار، Sonic Origins Plus نیز بالاخره فرم Super خود را به Amy می‌دهد و به  Super Sonic، Shadow، Knuckles  و بقیه گروهی می‌پیوندد که این توانایی را داشتند از قدرت  Chaos Emeraldsاستفاده کنند. Amy اکنون می‌تواند کارهای دیگری غیر از چرخاندن چکش انجام دهد.

این موضوع از طریق فیلم‌های گیم‌پلی که اکنون از YouTube حذف شده‌اند، منتشر شده بود. با این حال، کاربر توییتر @UltimaShadowX  سوپر امی (Super Amy) را با این مشخصات دیده بود؛ اینکه دختر ما پس از سال‌ها دوری از کانون توجه، چقدر پیشرفت کرده است، خیلی جالب و هیجان انگیز بود.

سونیک در حالی که ویدیو اصلی قابل مشاهده نیست، به نظر می‌رسد که او فرم Hyper نیز دارد. واقعاً، Amy تمام این سال‌ها عقب نگه داشته شده است؛ در حالیکه اگر می‌خواستند این شخصیت می‌توانست Eggman (اگمن) و Metal Sonic (متال سونیک) را در سی‌دی سونیک شکست دهد.

طرفداران امیدوارند که این توانایی‌های او به این معنی باشد که او در بازی‌های سه بعدی نیز به شکل Super دیده شود. این ایده امکان پذیر است، زیرا نه تنها Sonic Origins Plus سابقه‌ای را ایجاد می‌کند که او قادر به انجام این کار است، بلکه او در اواخر امسال در Frontiers با این قابلیت حضور خواهد داشت. در فرانتیرز، سونیک برای مبارزه با تایتان‌ها باید حالت Super به خود بگیرد. اگر Amy و بقیه باند بتوانند این باس‌ها را نیز به دست بگیرند، باید از Chaos Emeralds نیز استفاده کنند.

جدیدترین اخبار روز دنیای بازی در رسانه ایموجو

البته تا زمانی که آپدیت Frontiers منتشر نشود، اطلاعات زیادی نخواهیم داشت. طبق نقشه راه، «کاراکترهای قابل بازی و داستان جدید» در «به‌روزرسانی سه» عرضه می‌شود و ما تاکنون تنها اولین به‌روزرسانی را داشته‌ایم. مورد بعدی احتمالا ماه آینده خواهد بود، زیرا در این ماه قرار است تولد سونیک جشن گرفته شود. در این جشن چالش‌ها و Koco را مطرح می‌کنند و علاوه بر این این احتمال وجود دارد شگفتی‌هایی مانند آخرین به‌روزرسانی را نیز به برنامه‌های خود در این جشن اضافه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.