AD

بازی فاینال فانتزی 16 اولین نسخه دو دیسکی PS5؟

0 110

نائوکی یوشیدا (Naoki Yoshida) اظهار کرده است که Final Fantasy 16 در ابتدا برای دو دیسک برنامه ریزی شده بود که می‌توانست آن را به اولین نسخه دو دیسکی این نسل تبدیل کند، عنوانی که اکنون به Final Fantasy 7 Rebirth  تعلق دارد. در حال حاضر بازی‌هایی با بودجه کلان روی دو دیسک قابل اجرا هستند.

فاینال فانتزی 16همانطور که توسط فامیتسو (Famitsu) اعلام شده است، نائوکی یوشیدا، تهیه‌کننده فاینال فانتزی 16 در جریان پخش زنده اخیر فاش کرد که این بازی در ابتدا برای دو دیسک برنامه‌ریزی شده بود، اما تیم می‌خواست هزینه‌های ساخت را پایین نگه دارد و موفق شد این بازی را حدود شش ماه قبل از انتشار روی یک دیسک قرار دهد. مشخص نیست که آیا باید توافقی صورت می‌گرفت یا اینکه برای این کار باید محتوایی حذف می‌شد، اما به احتمال زیاد زمان بیشتری صرف بهینه‌سازی شده است تا همه چیز روی یک دیسک قرار گیرد.

جدیدترین اخبار روز دنیای بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

اگرچه Final Fantasy 16 موفق شد با قرار گرفتن روی یک دیسک کنار بیاید، اما جالب است که بازی بعدی که این عنوان را به خود اختصاص می‌دهد، بازی دیگری از سری Final Fantasy است. شرکت اسکوئر انیکس تصمیم گرفت با دو دیسک برای  فاینال فانتزی 7 Rebirth همراه شود. این یا نشان می‌دهد که بازی به سادگی نمی‌تواند روی یک دیسک قرار بگیرد یا اینکه شرکت حاضر نیست از تاریخی که برای انتشار این بازی وعده داده بود یعنی اواخر سال 2023 فاصله زیادی بگیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.