AD

دومین به‌روزرسانی رایگان Sonic Frontiers به مناسبت تولد سونیک

0 104

در جریان استریم دیروز Sonic Central به مناسبت سالگرد فرنچایز  Sonic the Hedgehog، تیم Sonic اعلام کرد که دومین به‌روزرسانی محتوای رایگان در نقشه راه Sonic Frontiers در سال 2023، با عنوان Sonic’s Birthday Bash، در دسترس است این آپدیت در نوامبر 2022 به عنوان بخشی از نقشه راه بازی 2023 معرفی شد.

به‌روزرسانی Birthday Bash Sonic چالش‌ها، حرکات و نوع جدیدی از Koco کلکسیونی را به Sonic اضافه می‌کند. این به روز رسانی همچنین تزئینات رایگان تولد برای قهرمان ما و همچنین اضافه شدن New Game Plus  را به همراه دارد. همانطور که در اکثر حالت‌های New Game Plus این بازی استاندارد است، می‌توانید ماجراجویی را از همان ابتدا با انتقال تمام skill tree یا درخت مهارت و power-up levels خود به فایل جدید آغاز کنید.

Sonic’s Birthday Bash از دیروز ساعت 5p.m. PT/8p.m. ET برای دانلود رایگان در دسترس است. اولین به‌روزرسانی از سه به‌روزرسانی محتوا در ماه مارس ارائه شد و یک photo mode، Cyber Space Challenges، و Battle Rush mode، به‌علاوه یک jukebox با آهنگ‌های کلکسیونی از گذشته سونیک اضافه شد. سومین به روز رسانی، که وعده داده شده است که به روزرسانی اساسی در این بازی باشد، شخصیت‌های قابل بازی و داستان جدیدی را اضافه می‌کند و قرار است اواخر امسال عرضه شود.

جدیدترین اخبار دنیای بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.