AD

ایکس باکس ادعا می‌کند که اکتیویژن سهم بیشتری از درآمد را برای قرار دادن بازی Call Of Duty  در ایکس باکس طلب کرده است.

0 160

بر اساس گزارش جدید IGN، سارا باند (Sarah Bond)، نایب رئیس شرکت ایکس باکس، ادعا کرده است که شرکت اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) از مایکروسافت خواسته است تا سهم درآمد بیشتری را برای قرار دادن بازی‌های جدید Call of Duty  بر روی پلتفرم ارائه کند.

این خبر از دادگاه دیروز بین Xbox و Activision Blizzard و کمیسیون فدرال تجارت (Federal Trade Commission) در مورد تلاش مایکروسافت برای مالکیت Activision Blizzard منتشر شده است. Sarah Bond در دادگاه ادعا کرد که پیش از عرضه سخت‌افزارهای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری X/S در سال 2020، بابی کوتیک (Bobby Kotick)، مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد، گفت که شرکت او قصد ندارد بازی Call of Duty را قرار دهد در پلتفرم Xbox مگر اینکه مایکروسافت درآمد بیشتری را به اشتراک بگذارد.

به گزارش  IGN، Sarah Bond در دادگاه گفت: زمان محدود بود. ما بازیکنانی داشتیم که می‌خواستیم انتظاراتشان را برآورده کنیم، بنابراین در نهایت گفتیم که این بهترین تصمیم برای کسب و کار ما است.

او گفت که امروز توافق نامه‌ای وجود دارد که از حضور Call of Duty در Xbox Game Pass قبل از سال 2025 جلوگیری می‌کند. همچنین اطلاعات بیشتری را در مورد توافق نامه‌های بازاریابی بین Xbox و Activision Blizzard فاش کرد.

سال پیش، می‌خواستیم نشان دهیم که Call of Duty Vanguard در حال عرضه بر روی ایکس‌باکس است، به ما گفته شد که نمی‌توانیم آن را در یوتیوب یا هر مکان دیگری که مشتریانی که مشتری خود ما نیستند، بیان کنیم، و ما به ناگزیر آن را مدت زمانی نگه داشتیم. او گفت که بازاریابی آن در وب سایت ایکس باکس و حساب‌های رسانه‌های اجتماعی بلامانع است. اما وقتی از یک شوکیس فیلم می‌گیریم، یعنی همه می‌توانند آن را به صورت زنده در یوتیوب و جاهای دیگر تماشا کنند و در انتها می‌خواستیم صفحه‌ای قرار دهیم و بازی‌های سال بعد را اطلاع رسانی کنیم. به ما گفته شد که نمی‌توانیم بگوییم که Call of Duty در سال آینده منتشر خواهد شد.

جدیدترین اخبار دنیای بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.