AD

بازسازی بازی Shadow of the Damned

0 92

پس از سال‌ها بلاتکلیفی بالاخره بازی Shadow of the Damned  محصول 2011 از طریق یک ریمستر در کانون توجه قرار گرفت. توسعه دهنده شرکتGrasshopper Manufacture  هفته آینده سخنرانی به سبک E3 برگزار خواهد کرد.

بازی Shadow of the Damnedبازی Shadows of the Damned محصول همکاری Goichi Suda (AKA Suda51)  از Grasshopper که نویسنده بازی بود و Shinji Mikami خالق  Resident Evil که به عنوان تهیه کننده فعالیت می‌کرد، است. این بازی یک بازی تیراندازی سوم شخص در مورد شکارچی شیطان Garcia Hotspur است که باید دوست دخترش را پس از ربوده شدن توسط نیروهای جهان اموات با کمک شیطان معتمدش، جانسون، نجات دهد. اکشن ماوراء الطبیعه و طنز بازی باعث شد که این بازی پس از انتشار مورد پسند قرار گیرد، اما هرگز فراتر از پلتفرم‌های اصلی خود در پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 منتقل نشده است. این مورد در حال بررسی و تغییر است.

همچنین بخوانید: معرفی و بررسی بازی Shadowgun Legends

تریلر مربوط به بازی جزئیاتی در مورد ریمستر فاش نمی‌کند، اما احتمالاً در مراسم افتتاحیه Grasshopper Direct  در 14 ژوئن بیشتر در جریان قرار خواهیم گرفت. این رویداد 25 سالگی استودیو را جشن می‌گیرد و ساعت  9p.m. PT/12 a.m. ET شروع می‌شود. بنابراین طرفداران در ایالات متحده اگر می‌خواهند این رویداد را به صورت زنده تماشا کنند باید یک فنجان قهوه اضافی دم کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.