AD

معرفی و بررسی بازی Shadowgun Legends

4 280

بازی Shadowgun Legendsیک بازی تیراندازی اول شخص است که توسط شرکت Madfinger Game برای سیستم‌های اندروید و ios تولید شده است. و تکمیل کننده بازی‌های shadowgun  و shadowgun deadzone می‌باشد. داستان این بازی بر این است که بشریت مورد حمله ربات‌های فضایی قرار گرفته‌ و شما این وظیفه را دارید که به تمام تجهیزات صلاحی از زمین در مقابل آن موجودات بیگانه محافظت کنید.

این بازی تیراندازی به دلیل مرحله های سرگرم کننده‌ای که دارد طرفداران زیادی پیدا کرده است. وجود صلاح‌های منحصر به فرد این بازی برای شما از تیراندازی تجربه خوبی را به جای میگذارد. بازی Shadowgun Legends در دوبخش آنلاین و آفلاین طراحی شده است، بخش اول بازی به رقابت با دیگران اختصاص یافته است. و در بخش دوم این امکان را دارید که خودتان به صورت تکی به جاهای مختلف سفر کنید و ماوریت‌های خودرا انجام دهید.

گیم پلی بازی Shadowgun Legends

شما باانتخاب یک سربازی( زن یا مرد) به نبرد با دشمنی میروید که شکل و شمایل عجیب و جثه‌ای بزرگ دارند اما نگران نباشید با چند شلیک و استفاده مناسب صلاح‌ها آن هارا از پا در خواهید آورد. پیش روی شما  شهری وجود دارد که امکان ارتباط با دیگر بازیکنان را فراهم میسازد و خرید وفروش انواع مختلف آبتم‌های بازی از هذف‌های این شهر است. با موفقیت در هر نبردی شما امتیازی کسب میکنید که با جمع آوری آنها میتوانید به مراحل بالا دست پیدا کنید.

شما میتوانید طبق میل شخصی از بازی گروهی یا تک نفره بهره ببرید. برای تعامل با دیگر بازیکنان ودریافت ماموریت‌های خود باید به قسمت hub بروید و اگر میخواهید قابلیت‌های خودرا به بقیه نمایش دهید به قسمت wargames بروید. در بازی‌های گروهی چهار حالت پیش روی شماست. .  سه حالت بازی‌های چند نفره در بازی Shadowgun Legends مثل تک به تک، دو گروه 4 نفره، گروه‌های بیشتر وجود دارد. یکی ازمراحل پیش روی شما سیاهچاله‌ها هستند که میتوان گفت از سخت ترین مراحل بازی است همچنین شما با شکست دادن هر یک از ربات‌های دشمن میتوانید صلاح آن هارا از آن خود کنید.

گیم پلی بازی Shadowgun Legends

گرافیک بازی

گرافیک بی نظیر بازی Shadowgun Legends به گونه‌ای طراحی شده است که در همان نگاه اول نظر شما را به خود به جلب میکند، و جلوه‌های صوتی و صداگذاری اسلحه‌ها، تجربه خوبی به جا میگذارد. استفاده از رنگ‌های زنده بستری مناسب برای ماندن در بازی را پهن میکند.

شخصیت‌ها و ویژگی‌های بازی Shadowgun Legends

در بازی Shadowgun Legends  امکان شخصی سازی بازیکن در اختیار شماست، صلاح‌های خاصی برای شما فعال است، و از دیگر ویژگی‌های خوب این بازی که شمارا بیشتر جذب میکند امکان بازی گروهی در بازی Shadowgun Legends می‌باشد. قریب به 600صلاح در این بازی و حدود 150 مرحله وجود دارد.

شخصیت‌های بازی:

 • اسلاید، که شخصیت اصلی بازی است و وظیفه رهبری ماموریت هارا بر عهده دارد.
 • پدرو، فروشنده‌ای است که وظیفه رمز گشایی منابع غارت شده در نبردهارا بر عهده دارد و لوازمی همچون کلاه، شکلک و…. میفروشد.
 • بید، کسی است که لوازم ضروری برد را برای بازیکنان فراهم میکند.
 • قرمز بزرگ، همچون بید برای بازیکنان لوازمی را تامین میکند و کوئست‌های جانبی به آنها میدهد.
 • حکیم، به بازیکنان با بستن قراردادی میان بازیکنان به آنها در طول بازی ارز میدهد و همچنین با فرستادن آنها به یک ماموریت، به جای پاداش نقدی به آنها شهرت هدیه میدهد.
 • نیترو، به بازیکنان توکن‌های مسابقات مختلف را میدهد.

شخصیت‌های بازی

نمرات بازی

این بازی بوسیله موتور بازی سازی unity توسعه داده شده است و توانسته خود را در دل منتقدان معتبر بازی جای دهد و نمره 85 را با افتخار کسب کند. از نظر دریافت نمره میتوان گفت این بازی در بین چند بازی برتر موبایلی جهان در این دسته بندی قرار میگیرد.

جمع بندی

به طور کلی بازی Shadowgun Legends  تجربه خوبی را برای شما رقم میزند به شرطی که واقعا طررفدار این دسته بازی تیراندازی باشید. و اگر شما یک گوشی هوشمند دارید و علاقه مند به بازی‌های تیراندازی و اکشن هستید این بازی مناسب شماست. تجربه‌های خودرا ازاین بازی با مادر میان بگذارید تا با نظرات شما مقاله‌های ما کامل تر شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظرات
 1. خلیلی می گوید

  سلام بازی Shadowgun Legendsبازی برام بالا نمیاد!!!!

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بازی رو دیتا دار نصب کنید آموزش نصب رو کامل نگاه کنید و درست بازی رو نصب کنید از VPN مناسب استفاده کنید .

 2. احدی می گوید

  سلام بازی من اپدیت نمیشه فک کنم نسخه موده چیکارکنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر این نسخه ها قابل اپدیت نیست لطفا فقط از نسخه اصلی بازی استفاده کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.