AD

نقد و بررسی بازی Left to Survive

0 366

بازی Left to Survive این یک بازی اکشن با عناصر استراتژی است که در 24 جولای 2018 توسط My. com توسط هلدینگ روسی Mail. ru Group منتشر شد. شروع بازی شبیه به معرفی پست یک فیلم آخرالزمانی است. شخصیت اصلی در خیابان یک هواپیمای سقوط کرده را می‌بیند که احتمالاً در آن آب و غذای لازم برای زندگی وجود دارد. بازیکن باید به هواپیما برود و در آن جستجو کند. اگر خلبان هنوز زنده است، گیمر می‌توانید سعی کند با درست کردن هواپیما، شرایط پرواز را مهیا کند. در این بازی ماجراجویی، بازیکن باید جان خود را در مقابل موجودات عجیب مانند زامبی‌ها و ماموریت‌های خاص نجات دهد.

معرفی بازی Left to Survive

بازی Left to Survive یک بازی هیجان انگیز و ماجراجویی از شرکت My. com B. V است که در آن بازیکن باید برای نجات جان خود در برابر زامبی‌ها و دیگر موجودات قوی تلاش کند در حالی که این موجودات زمین را احاطه کرده‌اند. در واقع گیمر باید ماموریت‌هایی را به پایان برساند و در این راه زامبی‌ها را از بین ببرد. گیمر می‌تواند اردوگاه مربوط به خود را بسازد و با استفاده از اسلحه و مهمات جنگی، امنیت آن را تامین کند. این بازی هم به صورت تک نفره قابل اجراست و هم به شکل PvP، امکان بازی با کاربران دیگر در سراسر جهان وجود دارد.

معرفی بازی Left to Survive

گیم پلی بازی Left to Survive

بازی Left to Survive دارای گیم پلی قوی است که بازیکن می‌تواند با دیگر بازیکنان در مسابقات چند نفره و تیمی نبرد کند. با گروهی متحد شود و با کمک آن‌‌ها دشمنان را نابود کند. گیم پلی این بازی به سه بخش بازی، استراتژیک و آنلاین تقسیم می‌شود.

اگر بازیکنی به سر یک زامبی ضربه بزند، نه تنها آسیب زیادی به او وارد می‌کند، بلکه او را نیز به عقب پرتاب می‌کند. در این مدت، می‌توانید زمانی برای بارگیری مجدد سلاح داشته باشید. در طول گذر از ماموریت‌ها، قهرمان می‌تواند با گروه بزرگی از ارواح ملاقات کند. برای نابودی آن باید به ترفندی متوسل شوید: اگر تانک‌هایی با مواد منفجره در جاده وجود دارد، باید به آنها شلیک کنید. بشکه‌های انفجاری به طور همزمان به چندین حریف آسیب وارد می‌کند.

در بازی Left to Survive مکانی است که بازیکن زیرساخت را می‌سازد و توسعه می‌دهد. البته، هر ابرقهرمانی به یک پناهگاه مستحکم نیاز دارد، که منابعی را فراهم می‌کند که در آن می‌توانید درآمد کسب کنید، سلاح‌ها را اصلاح کنید. بنابراین، بازیکن در Left to Survive یک پایگاه خواهد داشت. برای شروع، لازم است بفهمیم ساختمان‌ها چه هستند و برای چه هستند.

البته یک گیمر تازه کار، با پیشرفت بازی، ساختمان‌های موجود را می‌سازد و سپس آنها را بهبود می‌بخشد. بنابراین، در یک لحظه، او منابع مهمی را که باید صرف دیگری شود، از دست خواهد داد. بنابراین، بازیکنان باتجربه توصیه می‌کنند که ساختمان نه به نوبه خود افتتاح ساختمان‌ها، بلکه از روی ضرورت ساخته شود.

بازی Left to Survive دارای پارامتری مانند Base Power است. این نشان دهنده پیشرفت یک گیمر در بازی و قدرت رزمی آن است. درواقع یک نوع رتبه بندی است که کشف وظایف شرکت به آن بستگی دارد همچنین مناطق جدید و حریف برای حملات مشخص می‌شود.

مهم ترین منبع در بازی ماجراجویی، مزرعه است چرا که بدون غذا شخصیت و ساکنان در طولانی مدت دوام نمی‌آورند. بنابراین لازم است قبل از هر چیز این بنا برپا شود. همچنین، غذا در طول ماموریت‌های شرکت مفید است. برای انجام وظایف بدون تأخیر در طرح بازی، نیاز به ذخیره معینی از مواد غذایی است پس گیمر نباید به هیچ عنوان ساخت و ساز مزرعه را فراموش کند.

گیم پلی بازی Left to Survive

مرکز شهر ساختمانی است که بدون آن بقیه ساختمان‌ها و اصلاح ساختمان‌ها غیر ممکن است. در یک کلام، اینجا قلب اردوگاه است. بهبود این مرکز تا حد امکان ضروری است، زیرا سطح ساختار بر کشف انواع جدید سلاح‌ها تأثیر می‌گذارد.

اسلحه خانه در بازی Left to Survive مکانی است که در آن ضایعات فلزی تولید می‌شود. با پیشرفت بازی، گیمرها به سلاح‌های قدرتمندتری نسبت به ابتدای بازی نیاز خواهند داشت. همچنین تجهیزات اصلاح شده در PvP مفید است. بنابراین، لازم است در مورد هر بهبودی فکر کنید و  باید سطح تجهیزاتی را که واقعاً در نبرد نتایج خوبی می‌دهد، بالا برد.

انبار نفت و روغن برای بهبود مرکز مورد نیاز است. در وظایف شرکت نقشه‌هایی وجود دارد که می‌توانید مواد مختلف زیادی را روی آنها بیابید. آنها برای ساخت و نوسازی اقلام مورد نیاز هستند.

کارخانه، سازه اجزایی را تولید می‌کند که برای بهسازی ساختمان‌ها ضروری است. اگر بازیکنی نتواند مواد مورد نیاز را برای مدت طولانی روی نقشه‌ها پیدا کند، Factory به ایجاد آنها کمک می‌‌کند.

اقلام تولید شده و یافت شده، ضایعات فلزی و چیزهای دیگر در مکانی ذخیره می‌شود. بنابراین، باید بلافاصله پس از کارخانه ساخته شود. البته هر ساختمانی انبار مخصوص به خود را دارد اما بزرگ نیست. با گذشت زمان، بازیکن فضای کافی برای مواد نخواهد داشت.

تانکر محلی است برای انبار نفت که در ابتدای بازی، زمانی که منابع زیادی وجود ندارد، صرف هزینه برای گسترش بازی منطقی نیست.

برج‌های دفاعی این بازی دارای 4 نوع ساختار دفاعی است: برج مسلسل، موشک، EMP و تفنگ ضد هوایی. اول از همه آنها باید در گوشه‌های کمپ قرار گیرند، اما به گونه‌ای که خط آتش یک مجموعه دفاعی با دیگری تلاقی کند. هنگام حمله به دشمن، آتش بر روی آن باید به طور مداوم انجام شود. لازم است به گونه‌ای عمل شود که با دور شدن از موشک‌ها، دشمن زیر آتش سنگین مسلسل قرار گیرد.

Helipad  یک هلیکوپتر روی آن قرار دارد که بازیکن ماموریت‌های بازی را در آن انجام می‌دهد. با افزایش قدرت سایت، قدرت هلیکوپتر افزایش می‌یابد، وظایف جدید ظاهر می‌شود. در بازی همه چیز به هم مرتبط است. هر ساختار جدید تعدادی ماموریت را در شرکت باز می‌کند یا امکان بهبود ساختمان‌های دیگر را فراهم می‌کند.

بانک، اگر بازیکنی جدی است و قصد دارد برای مدت طولانی یک شوتر بازی کند، توصیه می‌شود (اما نه ضروری) یک بانک با پول واقعی خریداری کند. برای مدت معینی برای بازیکن، طلا می‌آورد.

تصاویر بازی left survive

در بازی Left to Survive به این شخصیت‌ها Survivors گفته می‌شود. اینها افرادی هستند که از آخرالزمان جان سالم به در برده‌اند. دستیاران شما با کمال میل به بازیکن می‌پیوندند، در برخی از ماموریت‌ها کمک می‌کنند، از پایگاه محافظت می‌کنند و منابع را استخراج می‌کنند. هر شخصیت مهارت منحصر به فرد خود را دارد. هنگامی که یک بازیکن یاد می‌گیرد که چگونه افراد را به درستی توزیع کند، ساختمان‌ها کارآمدتر شروع به کار خواهند کرد. برای هر ساختمان باید یک نفر را اختصاص دهید.

اولین کسی که در بازی ظاهر می‌شود یک مهندس است، پس از ساخت مرکز شهر خواهد آمد. باید برای کار در یکی از ساختمان‌های موجود فرستاده شود. بهتر است آن را در مزرعه قرار دهید، که باعث افزایش تولید غذا می‌شود.

توانایی‌های شخصیت‌ها باعث می‌شود که سرعت تولید یا افزایش حاشیه ایمنی ساختمان‌ها افزایش یابد. به عنوان مثال، یک مهندس، ساخت و ساز را تقویت می‌کند. به همین دلیل است که تولید مواد غذایی در حال افزایش است. برای ساختمان‌هایی که منابع تولید نمی‌کنند، استحکام افزایش می‌یابد. مبتدیان باید بازی را شروع کنند تا دستیاران را به محل تولید بفرستند.

گرافیک بازی Left to Survive

بازی Left to Survive دارای گرافیک خوب و سه بعدی است که محیط‌ها در آن به خوبی طراحی شده‌اند. همچنین با لمس حرکت دست گیمر نشونه گیری به آسانی انجام می‌‌شود. و تجربه‌ی زیبایی از شلیک به دشمنان خواهد داشت. در آخر این بازی ماجراجویی تجربه‌ی متنوع و خوبی را از یک بازی موبایلی به بازیکنان خواهد داد.

امتیازات بازی از نظر کاربران

بازی Left to Survive یکی از پر طرفدارترین بازی‌های موبایلی است که این بازی به دلیل استراتژیک بودن، صداگذاری بی نظیر و گرافیک سه بعدی آن در میان گیمرهای علاقه مند به این سبک محبوبیت خاصی را پیدا کرده است. این بازی در گوگل پلی امتیاز بالایی را کسب کرده است که نشانه‌ی جذاب بودن این بازی در نظر بازیکنان است.

سیستم‌ موردنیاز و پیشنهادی

بازی Left to Survive در دو نسخه‌ی اندروید و ios منتشر شده است که حجم نسبتا کمی دارد و می‌توان آن را به راحتی روی گوشی خود دانلود و نصب کرد.

جمع بندی

بازی Left to Survive یک بازی استراتژیک و ماجراجویی است که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. در این بازی، بازیکن در آخر الزمان برای نجات جان خود و دیگر بازماندگان در برابر دیگر موجودات و زامبی‌ها تلاش می‌‌کند. ماموریت‌های مختلفی را باید انجام دهد و شرایط را برای زنده ماندن خودش مهیا کند. این بازی برای افرادی که به بازی استراتژیک علاقه مند هستند بسیار مناسب است چرا که هم گرافیک فوق العاده و هم صداگذاری خوب دارد. شما از چه سبک بازی‌هایی خوشتان می‌‌آید؟ آیا بازی استراتژیک و ماجراجویی دیگری می‌‌شناسید که ارزش دانلود کردن را داشته باشد. نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید تا ما آن‌ها را در این سایت معرفی کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.