AD

حذف بازی جمعه سیزدهم (Friday the 13th: The Game) از فهرست در پایان سال

0 107

بازی جمعه سیزدهم (Friday the 13th: The Game) استودیوی Illfonic  در پایان سال به دلیل منقضی شدن مجوز از ویترین فروشگاه‌ها حذف می‌شود.

توسعه‌دهنده بیانیه‌ای را در توییتر به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد تایتل اسلشر چند نفره نامتقارن (asymmetric multiplayer slasher) پس از انقضای مجوز در 31 دسامبر از فروشگاه‌های خرده‌فروشی و فروشگاه‌های دیجیتال حذف خواهد شد. با این حال، بازی حداقل تا سال آینده برای کسانی که مالک آن هستند، قابل بازی خواهد بود، یعنی تا 31 دسامبر 2024. تا آن زمان، Illfonic  قیمت پایه بازی را به 4.99 دلار کاهش می‌دهد و هر قطعه DLC به اندازه  0.99 دلارهزینه خواهد داشت.

بازی جمعه سیزدهمبازی Friday the 13th: The Game تیمی از بازیکنان را که Camp Crystal Lake counselors را کنترل می‌کنند و برای زنده ماندن با هم کار می‌کنند در مقابل جیسون ورهیز (Jason Voorhees) کنترل شده توسط بازیکن به رقابت وا می‌دارد. بازی در زمان عرضه در سال 2017 با استقبال گرمی روبرو نشد و این به خصوص وقتی که بازی تحت مجوز IP باشد، جالب نیست. حتی قبل از این مساله، بازی به دلیل اختلافات حقوقی با سازندگان اصلی فیلم که توزیع DLC را متوقف کردند و در نهایت، سرورهای اختصاصی آن را خاموش کردند، دوره سختی را تجربه کرد.

جدیدترین اخبار دنیای بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.