AD

اطلاعات فاش شده در مورد Galaxy Watch 6

0 82

اولین تصاویر از سری گلکسی واچ 6 (Galaxy Watch 6) سامسونگ توسط Roland Quandt (فردی قابل اعتماد) در Winfuture  ارائه شده است که اخیراً جزئیات تاشوهای آینده سامسونگ را نیز فاش کرده است.

 همان‌طور که می‌دانید، گلکسی واچ 6 استاندارد با گلکسی واچ 5 یکسان به نظر می‌رسد، که آن هم به نوبه خود یک تکرار صادقانه از گلکسی واچ 4 است. درست مانند اپل، سامسونگ نیز در چند نسل گذشته در طراحی ساعت‌های هوشمند خود تغییر آنچنانی ایجاد نکرده است.

خرید-گلکسی-واچ-6

به نظر می‌رسد سامسونگ گلکسی واچ 6 را در رنگ‌های معمولی مشکی، نقره‌ای و رنگ بژ عرضه خواهد کرد؛ ممکن است چند رنگ انحصاری فروشگاه سامسونگ نیز در راه باشد، اما هیچ اطلاعات معتبری در مورد این احتمال منتشر نشده است. صرفنظر از دکمه جدید باز شدن سریع در نزدیکی قاب، به نظر می‌رسد که سامسونگ در مورد طراحی بند تغییری ایجاد نکرده است.

برای افرادی که ظاهر پوشیدنی‌های نسل قبلی سامسونگ را دوست داشتند، این مدل طراحی بدی نیست و کیفیت ساخت آن نیز در سطح بالایی به نظر می‌رسد؛ اما برای بقیه افراد که منتظر بودند سامسونگ چند ساعت هوشمند متفاوت در رویداد Unpacked در ماه جولای منتشر کند، به‌طور کسل‌کننده‌ای تکراری است.

اطلاعات-گلکسی-واچ-6-سامسونگ

اما این جایی نیست که داستان به پایان می‌رسد. نسخه کلاسیک گلکسی واچ 6  قاب چرخان فیزیکی دارد که این باعث شده است گلکسی واچ کلاسیک 6 ظاهر گلکسی 4 کلاسیک دوساله پیش را به خود بگیرد و این خیلی جالب نیست.

نسخه کلاسیک در رنگ‌های نقره‌ای و مشکی متالیک قابل استفاده خواهد بود. تنها تغییر قابل تشخیص این است که به نظر می‌رسد بند ارائه شده دارای روکش چرمی است که در دو طرف آن دوخت وجود دارد. تفاوت دیگر این است که نمایشگر کمی بزرگتر است.

سامسونگ، گلکسی واچ 6 را در اندازه‌های 40 و 44 میلی متری عرضه می‌کند، در حالی که گلکسی واچ 6 کلاسیک در دو مدل 43 و 47 میلی متری به فروش می‌رسد. هر دو مدل دارای بلوتوث و LTE خواهند بود، اما هنوز درباره قیمت آن صحبتی نشده است.

مدلهای-گلکسی-واچ-6-سامسونگ

سامسونگ در بخش resilience نیز تغییر چندانی نکرده است. هر دو ساعت هوشمند از استاندارد 5ATM  استفاده می‌کنند وSapphire Glass  از صفحه نمایش OLED گرد محافظت می‌کند. به نظر می‌رسد سامسونگ به جای تمرکز بر ظاهر محصولات، توجه خود را بیشتر روی ارتقاء داخلی معطوف کرده است.

به عنوان مثال، سامسونگ ممکن است ساعت‌های هوشمند خود به Exynos W930 جدید ارتقا دهد. انتظار می‌رود که این مدل در مقایسه با Exynos W920 که در سری‌های گلکسی واچ 4 و واچ 5 استفاده می‌شود، 10 درصد افزایش قدرت پردازش داشته باشد. شایعات حاکی از آن است که Exynos W930 ممکن است یک chipset کاملاً جدید نباشد، بلکه فقط یک دسته اورکلاک شده از Exynos W920 باشد.

تا کنون، هیچگونه اطلاعات قابل اعتمادی در مورد ویژگی‌های حسگر سلامت نسل بعدی منتشر نشده است. گفته می‌شود که قابلیت‌هایی مانند نظارت بر سطح گلوکز خون هنوز در پیچ و خم توسعه گیر کرده است و حداقل چند سال دیگر برای رسیدن به این قابلیت‌ها زمان لازم است. به نظر می‌رسد هیجان انگیزترین جنبه سری گلکسی واچ 6 نرم افزار Wear OS 4 باشد و اینکه سامسونگ چگونه آن را با قابلیت‌های رابط کاربری خود بهینه می‌کند تا سری جدید ساعت‌های هوشمند خود را متمایز کند.

جدیدترین اخبار روز دنیای فناوری در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.