AD

طراحی گوشی‌های Samsung Galaxy S24

0 1,493

Galaxy S23 کمی در لبه‌ها خمیده است

ماه گذشته Samsung Galaxy Z Fold 5 رونمایی باشکوه خود را داشت و این سری از گوشی‌های تاشو ممکن است سرنخی در مورد طراحی پرچم‌دار Samsung Galaxy S24 که اوایل سال آینده وارد بازار می‌شود، ارائه دهند.

به گفته‌ی تیپستر @UniverseIce گلکسی اس 24 و گلکسی اس 24 پلاس آینده با «طراحی قاب عمودی» عرضه خواهند شد که برآمدگی کمی خمیده اطراف لبه‌های گوشی‌های گلکسی اس 23 فعلی را نخواهند داشت.

این تغییر بزرگی نیست، اما باید هنگام نگاه کردن و نگه داشتن تلفن‌ها قابل توجه باشد. طراحی به روز شده همچنین با Galaxy Z Fold 5 و Galaxy Z Flip 5 همخوانی بیشتری دارد و بیشتر شبیه کاری است که اپل با گوشی‌های آیفون 14 انجام داده است.

همچنین شنیده شده است که Galaxy S24 Ultra می‌تواند از آلومینیوم به تیتانیوم سخت‌تر تغییر کند و در عین حال سبک‌تر شود؛ بنابراین ممکن است سال آینده تغییراتی در طراحی و ساخت این گوشی‌ها وجود داشته باشد.

ما اکنون در مرحله‌ای هستیم که برای سازندگان گوشی انجام هر کاری نوآورانه ظاهری دشوار است؛ به این معنی که به جای هر گونه تغییر اصلی دیگر، ما با چند ویرایش کوچک در منحنی‌ها و لبه‌ها مواجه می‌شویم.

در مورد قسمت‌های داخلی، به نظر می‌رسد که ممکن است تغییرات زیادی در رابطه با یکی از دوربین‌های گلکسی اس 24 ایجاد نشود، در حالی که شایعه شده است که چیپست Exynos در حال بازگشت است. در ماه‌های آینده منتظر شایعات بیشتری از Galaxy S24 باشید.

با توجه به شایعات انتظار می‌رود گوشی‌های Galaxy S24 در ژانویه یا فوریه رونمایی شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.