AD

نویسنده اصلی راک استار پس از 16 سال این استودیو را ترک کرد

0 130

به نظر می رسد مایکل آنسورث (Michael Unsworth) یکی از نویسندگان ارشد در Rockstar Games شغل خود را در این استودیو ترک کرده است. در حالی که این هنوز به طور رسمی تایید نشده است، پروفایل لینکدین Unsworth  به روز شده است و می گوید که او دیگر در Rockstar نیست.

اگر درست باشد، این یک ضرر بزرگ برای Rockstar است، زیرا Unsworth نویسنده بازی هایی مانند  Grand Theft Auto 4، Red Dead Redemption، L.A. Noire، GTA 5، Red Dead Redemption 2  و غیره بوده است. او احتمالاً روی GTA 6 نیز کار می‌کرده است.

Red-Dead-Redemption-2

به نظر می رسد که او بیوگرافی خود را نیز در Rockstar به روز کرده و کار خود را در این استودیو را در زمان گذشته توصیف کرده است یعنی در حال حاضر در این استودیو مشغول به کار نبوده است.

مایک نویسنده ماهری است که بیش از 16 سال را برای Rockstar Games به عنوان یک رهبر خلاق در برخی از تحسین‌شده‌ترین و موفق‌ترین فرنچایزهای بازی‌های ویدیویی در تمام دوران‌ها، به ویژه Grand Theft Auto و Red Dead Redemptionکار کرده است. او درک عمیقی از داستان سرایی تعاملی، توسعه شخصیت و طراحی بازی های جهان باز و تجربه گسترده ای در ساخت و مدیریت تیم های خلاق دارد.

بازی-gta

علت مربوط به جدایی آنسورث هنوز مشخص نیست، اما ممکن است او به سادگی به دیگر چهره های کلیدی راک استار مانند دن هاوسر (Dan Houser)، یکی از بنیانگذاران و لازلو جونز (Lazlow Jones) نویسنده، که هر دو برای پیگیری پروژه های دیگر در سال 2020 این استودیو را ترک کردند، می پیوندد.

همانطور که گفته شد، حتی اگر Unsworth شغل خود را در راک استار ترک کرده باشد، تقریباً می توانیم انتظار داشته باشیم که نوشته های او را در GTA 6 ببینیم، نه در پروژه های دیگر.

بازی-GTA6

اگر آنسورث شرکت را ترک کرده باشد، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که Rockstar بیانیه‌ای منتشر کند. این موارد فقط در آخر هفته توسط طرفداران مشاهده شد، بنابراین احتمالاً قرار نبود این خبر به این شکل منتشر شود؛ به ویژه پس از اینکه این نویسنده به شرکت کمک کرد تا برخی از بزرگترین بازی‌های این صنعت را عرضه کند.

باید منتظر بمانیم و ببینیم چه چیزی از کانال های رسمی دریافت می کنیم. اما در حال حاضر، مطمئناً به نظر می رسد که ما با یکی از نویسندگان کلیدیRockstar  خداحافظی می کنیم. باید ببینیم او در مرحله بعد چه می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.