AD

طرفداران Baldur’s Gate 3 نظرات داغ خود را به اشتراک می‌گذارند

0 64

Baldur’s Gate 3 مورد استقبال طرفداران و منتقدان قرار گرفت و امتیاز فوق‌العاده بالای متاکریتیک 96 را به خود اختصاص داد و آن را به یکی از بازی‌های با بالاترین امتیاز در سال 2023 و یکی از پر امتیازترین بازی‌های PC در تمام دوران تبدیل کرد. هر چقدر هم بازی عالی باشد افرادی وجود دارند که نظرات مخالفی دارند و در مورد این بازی نیز هزاران طرفدار برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود به Reddit این بازی هجوم آوردند.

ادوارد سامسون پیشنهاد کرد: باید سرعت غیربازیکنان را در نبرد بالا ببرند یا گزینه‌ای برای افزایش سرعت داشته باشند.

VokN گفت: من از انتخاب اعضای حزب متنفرم.

King_of_the_cum گفت: Halsin باید به عنوان NPC می ماند و تمام. در عوض، اگر Alfira به ما ملحق می شد، خیلی بهتر بود.

JimPranksDwight گفت: امیدوار بودم که او جای یک کاراکتر بارد را در مهمانی پر کند و به شما یک کلاس مهارت دوم علاوه بر Astarion بدهد. بودن Jaheira و Halsin هم عجیب بود.

TheBiggestNose گفت: character creator کمی ضعیف است. عدم سفارشی‌سازی بدن نیز احساس بدی به من می‌دهد. چیزی که من را متعجب می‌کرد این است که که بازیکنان مدت زیادی را در character creator سپری می کردند، زیرا در این بخش گزینه‌های زیادی وجود ندارد.

Dispersedme54 گفت: من می خواهم افراد بیشتری از جنبه شکست بازی استقبال کنند. حتی به عنوان charisma class لازم نیست هر charisma check را پاس کنید. هرج و مرج که شکست به ارمغان می آورد را بپذیرید، این بخشی از سرگرمی Dungeons & Dragons  است.

بازی-Baldur's-Gate

MagnoliaMight گفت: لطفا اجازه دهید نشانگرهای کوئست را فیلتر کنم.

ThoughawayDude131 گفت: باید بتوانید یک بار روی نقشه کلیک کنید تا مهمانی خود را به آنجا منتقل کنید.

Scoonie24 گفت: کاش Tav (کاراکتر اصلی سفارشی) به طور کامل صداگذاری می شد. احساس می‌کنم تنها کسی هستم که از قهرمان‌های ساکت متنفرم.

اینها تنها بخشی از نظرات جالب بازیکنان این بازی بودند و شما می‌توانید از طریق پست Reddit به بررسی نظرات بیشتری بپردازید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.