AD

اولین به روز رسانی بزرگ iPad Pro از سال 2018

0 51

به گفته منابع  Gurmanنسل بعدی دستگاه‌های iPad Pro با  نام‌های  J717، J718، J720  و J721 اولین تبلت‌های اپل خواهند بود که با نمایشگرهای OLED عرضه می‌شوند. این همان نوع صفحه نمایشی است که از زمان عرضه آیفون X در شش سال پیش در آیفون وجود دارد و ظاهری روشن تر و واضح تر و همچنین رنگ‌های زنده تر و مشکی عمیق تر ارائه می‌دهد.

طبق گزارش‌ها، آیپد پروهای جدید در اندازه‌های 11 و 13 اینچی عرضه خواهند شد. مدل 11 اینچی در حال حاضر در لاین اپ قرار دارد و نمایشگر 13 اینچی نسبت به مدل فعلی 12.9 اینچی افزایش بسیار جزئی را نشان می‌دهد.

انتظار می‌رود iPad Pro سال آینده تراشه M3 اپل را نیز دریافت کند.

منابع Gurman همچنین ادعا می‌کنند که اپل یک صفحه کلید جادویی اصلاح شده برای این تبلت عرضه خواهد کرد. خبرنگار بلومبرگ گفت: لوازم جانبی جدید، iPad Pro را بیشتر شبیه لپ‌تاپ می‌کند و ترک‌پد بزرگ‌تری به آن اضافه می‌کند.

بعید به نظر می‌رسد که تبلت‌های جدید iPad Pro تا بهار یا اوایل تابستان سال 2024 عرضه شوند و انتظار می‌رود فقط به روزرسانی‌های جزئی برای بقیه موارد لاین اپ iPad انجام شود.

اگرچه ممکن است بازار تبلت‌ها پس از افزایش فروش در طول همه‌گیری در حال حاضر در رکود باشد، اما اپل همچنان با 37 درصد از  این محصولدر سه ماهه گذشته، پیشتاز بازار است.

تغییراتiPad Pro  در سال آینده باید به افزایش فروش تبلت برای این شرکت کمک کند، اگرچه با توجه به اینکه بسیاری از مردم از تبلت‌ها به عنوان دستگاه ثانویه خود بعد از تلفن خود استفاده می‌کنند، متقاعد کردن مردم برای برای خرید iPad می‌تواند یک چالش واقعی در این زمینه باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.