AD

سرنوشت فونت نمادین Yakuza در بازی Like A Dragon

0 72

بازی Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name قرار است اواخر امسال اکران شود و اسطوره سری بازی های ژاپنی Kazuma Kiryu را پس از غیبت کوتاهی، البته با نامی دیگر، دوباره بازگرداند. بازگشت Kiryu  بدون شک باعث خوشحالی بسیاری از طرفداران خواهد شد؛ اما با این که یکی از نمادهای سری (Kazuma Kiryu) پیروزمندانه بازگشته است، فونت نمادین Yakuza که از زمان پیدایش آن جزء اصلی این مجموعه بوده است، بدون تشریفات با فونت دیگری جایگزین شده است.

ما در چند ماه گذشته فوتیج‌های زیادی از Kiryu در درگیری‌های بزرگ در Like A Dragon Gaiden دیده‌ایم، اما پیش‌نمایش جدیدی که توسط IGN منتشر شده است، برای اولین بارKiryu  را نشان می‌دهد که یک مبارزه را شروع می‌کند. طرفداران این سری متوجه خواهند شد که قبل از اینکه شخصیت اصلی بازی وارد دعوا شود، کلمه ای روی صفحه ظاهر می شود که مهاجمان را با فونت دراماتیک Edo SZ که همه ما می شناسیم و دوست داریم توصیف می کند.

طرفداران متوجه شده‌اند که فونت نمادینی که این سری همیشه از آن استفاده می‌کرده با فونت بسیار عمومی‌تر جایگزین شده است. این فونت آنقدر دوست داشتنی بود که عملا توانست به فرهنگ میم نفوذ کند و در بسیاری از جاهایی که هیچ ربطی به این سری ها نداشت، استفاده شود. سری Yakuza این فونت را محبوب کرد ولی اکنون این فونت در خود بازی با چیزی کم تاثیرجایگزین شده است.

کاملاً مشخص نیست که چرا Ryu Ga Gotoku استودیو توسعه دهنده این بازی چیزی که ذاتاً به این سری مرتبط است، کنار گذاشته است؛ اما شاید علت می تواند این باشد که Like A Dragon Gaiden به دنبال لحن جدی تری است. این ممکن است برای برخی افراد فقط یک فونت باشد، اما تصمیم برای جایگزینی و حذف آن می تواند به شخصیت جدید Kiryu که در طول بازی به عهده می گیرد، گره بخورد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.