AD

به‌ کارگیری حلقه‌های هوشمند عروسی به‌جای حلقه‌های سنتی!

به‌ کارگیری حلقه‌های هوشمند عروسی به‌جای حلقه‌های سنتی
0 109

حلقه‌های هوشمند عروسی

اخیرا دو زوج در مراسم عروسی خود، به‌جای استفاده از حلقه‌های سنتی طلا، از حلقه‌های هوشمند استفاده کردند! این دستگاه‌های الکترونیکی پوشیدنی، با عملکردی مشابه با ساعت‌های هوشمند، به کاربر اجازه می‌دهند تا ضربان قلب خود را کنترل کند. درواقع، فناوری حلقه‌های عروسی به سرعت درحال رشد هستند، به‌طوریکه شاهد افزایش فروش جهانی 21 درصدی این حلقه‌ها در سال جاری هستیم.

البته، حلقه‌های هوشمند Jiri و Ondrej، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که عاشقانه‌تر از سایر حلقه‌ها باشند، به این صورت که به زوجین اجازه می‌دهند تا ضربان قلب یکدیگر را نظارت کرده و احساس کنند. هر حلقه از طریق بلوتوث به برنامه‌ای در گوشی هوشمند کاربر متصل می‌شود. همچنین، از طریق این برنامه می‌توان دو حلقه را به هم مرتبط کرد.

بنابراین، هر بار که یک زوج حلقه ازدواج خود را فشار می‌دهد، هم از نظر فیزیکی با ضربان قلب زوج دیگر هماهنگ می‌شود و هم ضربان قلب او را به‌عنوان یک خط قرمز متحرک مشاهده می‌کند. تا زمانی که تلفن‌های همراه آنها هر دو به اینترنت متصل باشند، ضربان قلب‌شان در زمان واقعی است. اگر هر کدام آفلاین باشد، آخرین مورد ضبط شده را دریافت می‌کنند.

این حلقه قابل شارژ بوده و توسط شرکت چک The Touch ساخته شده است. گرچه اولین نسخه در سال 2016 به صورت محدود به فروش رسید، اما این شرکت اکنون شاهد افزایش اشتیاق مردم در سراسر جهان است. ایده این حلقه‌ها برای نامزدی‌هایی مناسب است که دوست دارند ضربان قلب عزیز خود را همواره احساس کنند.

زوئی برک (Zoe Burke) سردبیر وبسایت برنامه‌ریزی عروسی در بریتانیا، می‌گوید: روند فناوری عروسی در حال رشد است.”

او می‌گوید: “من فکر می‌کنم مردم اکنون این را بدیهی می‌دانند که شما می‌توانید عروسی خود را از طریق تلفن خود برنامه‌ریزی کنید. حتی احتمالا شریک زندگی خود را از طریق تلفن خود ملاقات کرده‌اید.”

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.