AD

با شروع پیش دانلود Honkai Star Rail، تریلر جدیدی از این بازی منتشر شده است!

پیش دانلود Honkai Star Rail

با آماده شدن بازیکنان برای پیش دانلود بازی مورد انتظار Honkai Star Rail، توسعه دهنده miHoYo یک تریلر کاملا جدید منتشر کرده است تا اشتیاق بازیکنان را برای دانلود این بازی افزایش دهد.
تریلر Seele از Honkai Star Rail با عنوان فرعی “شب بی‎اتفاق”، توضیحات ساده اما قابل توجهی دارد: “یک شب بلوبوگ، نفرتی که با دروغ پنهان نمی‌شود. چشمان سرد او، در حالی که جهان می‌گذرد. یک شب بلوبوگ، آتشی که دروغ‌ها حریف آن نمی‌شوند. آخرین لبخند روی صورتش، نشانه‌ای است که خورشید همیشه طلوع می‌کند.” این تیزر Seele را در اکشن پنج ستاره نشان می‌دهد، اما دومین شخصیت است که از راه می‌رسد و طرفداران را به وجد می‌آورد…
یکی از کامنت‌گذاران خوشحال اینگونه نوشته است: ” این دو مقدر شده‌اند که در هر جهان با هم باشند.”
Honkai Star Rail حتی هنوز منتشر نشده است، اما در حال حاضر بیش از 10 میلیون کاربر دارد. این بازی به 10,000,000 پیش ثبت نام رسیده است! توسعه‌دهنده miHoYo آخرهفته گذشته توییت کرد و به مردم یادآوری کرد که «اکنون پیش‌ثبت‌نام کنند» تا قفل پاداش‌هایی مانند «گذرگاه راه‌آهن ستاره‌ای × 20 و شخصیت 4 ستاره Serval (Erudition: Lightning) ×1 برای آنها باز شود.
توسعه‌دهنده این بازی چنین توییتی منتشر کرده است:”برای جشن گرفتن، یک بازیکن خوش شانس یک کارت هدیه به ارزش “حدود 100 دلار” برنده می‌شود، تنها کاری که باید انجام دهید این است که پست زیر را هم اکنون تا 25 آوریل، یک روز قبل از پایان بازی، بازتوییت کنید.”
Honkai Star Rail یک بازی RPG نوبتی جدید از miHoYo، سازنده بازی بسیار محبوب Genshin Impact، است. مانند Genshin، Honkai Star Rail یک بازی رایگان برای بازی در پلتفرم‌های رایانه شخصی و موبایل خواهد بود و دارای سیستم اختیاری «gacha» است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.