AD

نقد و بررسی بازی Borderlands 3

آموزش بازی سرزمین‌های مرزی ۳
0 330

قصد داریم تا در این مقاله به بررسی یک بازی موبایلی بدون نوآوری اما جذاب بپردازیم. در بازی Borderlands 3 (سرزمین‌های مرزی ۳) شما شاهد یک ژانر اکشن بی‌نظیر هستید و در کنار اینکه این بازی دنباله بردرلندز2 می‌باشد، کارش را بصورت عالی انجام داده است، در ادامه نقد و بررسی بازی Borderlands 3 قصد داریم تا شما را با داستان این بازی و نقاط ضعف و قوت آن آشنا کنیم. در ادامه ایموجو را همراهی کنید، تا اطلاعات جذابی در خصوص این بازی کسب کنید.

معرفی بازی Borderlands 3

داستان دقیقا بعد از 7 سال که از مرگ Handsome Jack در بردرلندز 2 شروع می‌شود که خطر دیگری پاندورا و دیگر سیاره‌ها را تهدید می‌کند. در این میان دوقولوهای کالیپسو سعی دارند تا پاندورا و سیارات کهکشان را به تسخیر خود در بیاورند، شخصیت اصلی داستان سعی دارد تا این شرایط را از دست تسخیرکنندگان نجات دهد. در ادامه نقد و بررسی بازی Borderlands 3 دو بعد بازی را بررسی خواهیم کرد.

بعد روشن بازی Borderlands 3

سرزمین‌های مرزی ۳ یک داستان ساده بین خوبی و بدی را برای شما نمایش نخواهد داد، بلکه شما شاهد یک داستان احساسی و معنی ‌دار خواهید بود. شخصیت‌های دوست داشتنی و خنده‌داری که در بازی باعث شده‌اند تا جذابیت بازی افزایش پیدا کند و همچنین وفاداری که از جانب شخصیت اول بازی برای گیمر وجود دارد، دلیلی بر این نیست تا وجود دو شخصیت تایرین و تروی باعث ‌شود تا بازی به حالت کارتون تبدیل شود، اگرچه جای Handsome Jack به شدت خالی است. هر سیاره‌ای که در هر مرحله ملاقات می‌کنید داستان خودش را دارد و شما از تجربه کردن در هر مرحله خسته نخواهید شد.

مبارزات در بازی سرزمین‌های مرزی ۳ تا حد زیادی از قدرت داینامیکی برخوردار است و این به دلیل وجود اسلحه‌ها و نیرویی با قدرتی است که در این بازی وجود دارد و در نقد و بررسی بازی Borderlands 3 متوجه می‌شوید که باید بازی را بیش از دوبار به اتمام برسانید. گیم پلی بازی و گرافیک آن از کیفیت بالایی برخوردار است و می‌توان گفت گرچه داستان چیز جدیدی برای ارائه کردن ندارد اما موشن و نوع هماهنگی کاراکترها باعث می‌شود تا از انجام کارهای نسبی در Borderlands 3 هم لذت ببرید.

هوش مصنوعی بالای دشمنان‌تان بازی را برای شما دشوارتر می‌کند و به سادگی نمی‌توانید از کنار آن‌ها عبور کنید. در نقد و بررسی بازی سرزمین‌های مرزی ۳ این نکته هم وجود دارد که در کنار نکات مثبت بازی، ضعف‌هایی دیده می‌شود که از بازی در سطح Borderlands 3 انتظار نمی‌رود.

معرفی بازی سرزمین‌های مرزی ۳

بازی سرزمین‌های مرزی ۳ و بعد ناباورانه آن

همانطور که از طراحی کاراکتر و سیارات و گرافیک اسلحه‌ها و قابلیت‌هایشان به خوبی صحبت کردیم، باید برای وسایل نقلیه برعکس عمل کنیم. متاسفانه از بازی در سطح Borderlands 3 انتظار می‌رود تا در بکارگیری وسایل نقلیه چه در طرح و چه در قابلیت سلیقه به خرج می‌داد. شاید در نگاه اول خوب بنظر برسند اما هنگامی که از آن‌ها استفاده می‌کنید متوجه عمق موضوع خواهید شد. یکی دیگر از موضوعاتی که در نقد و بررسی بازی سرزمین‌های مرزی ۳ جزء ضعف‌ها به حساب می‌آید، این است که گیمر هیچ اختیاری در طراحی نوع اسلحه‌ها ندارد و این کار به صورت خودکار برای اسلحه‌ها انجام می‌شود. پس همین باعث می‌شود تا از نوع اسلحه و یا ظاهر آن راضی نبوده و در کل بازی برایتان آزاردهنده باشد.

سخن پایانی

بطور کلی بازی Borderlands 3 با وجود اینکه چیز جدیدی برای نشان دادن ندارد و ادامه بردرلندز 2 است، می‌تواند تجربه‌ای دلچسب را برای شما به ارمغان بیاورد. تا حدی که دوست ندارید دست از بازی کردن بردارید و برای ادامه دادن ماجراجویی‌تان در دنیای سرزمین‌های مرزی ۳ ادامه خواهید داد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به دیگر بخش‌های سایت ایموجو مراجعه کنید و از آخرین اخبار بازی مطلع شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.