AD

طرفداران Resident Evil با دیدن صحنه های مرگ وحشیانه در Separate Ways شوکه شدند

0 21

طرفداران Resident Evil از روش‌های بی‌رحمانه‌ای که آدا وانگ (Ada Wong) می‌تواند در Separate Ways DLC مربوط به ریمیک Resident Evil 4 کشته شود، شوکه شده‌اند، که یکی از این روش ها حتی اشاره‌ای به اتاق لیزری فیلم 2002 دارد.

هیچ یک از بازی‌های سری Resident Evil راه‌هایی برای مرگ قهرمان خود ندارند، اما ریمیک Resident Evil 4 راه‌های بسیار وحشیانه‌ای برای مقابله با لئون کندی داشت، از بریدن سر گرفته تا شکستن گردن و هر چیز دیگری. ماجراجویی لئون در مناطق روستایی اسپانیا قبلاً به اندازه کافی خطرناک بود، اما همه چیز برای آدا وانگ در بسته الحاقی Separate Ways بسیار وحشتناک تر شده است.

کاربر توییتر ResiEvilCentral چند کلیپ از این بسته الحاقی  به اشتراک گذاشت.

اولین کلیپ با این عنوان است: “این صحنه مرگ مرا غافلگیر کرد”. این کلیپ آدا را در صحنه یک راهرو لیزری از بازی اصلی نشان می دهد که از نسخه ریمیک شده بازی حذف شده بود اما در Separate Ways آورده شده است. اگر بازیکن در یک quick-time event ناکام بماند و توسط لیزر کشته شود، صحنه‌ای پخش می‌شود که نشان می‌دهد آدا به عقب تلو تلو می خورد، قبل از اینکه سرش از بدنش جدا شود، و game over روی نمایشگر نشان داده می شود.

ResiEvilCentral کلیپی را با عنوان “راهروی مرگ دوباره ضربه می زند…” به اشتراک گذاشت. در این کلیپ، آدا توسط یک دسته لیزر آبی که از بدنش می گذرد مورد اصابت قرار می گیرد و او با شوک به دوربین خیره می کند و خطی روی صورتش ظاهر می شود که نشان می دهد صورتش بریده شده است. قبل از اینکه صفحه به رنگ سیاه برود، خونی را می بینیم که از زخم می ریزد.

صحنه راهرو لیزری به اندازه کافی بد است، اما این تنها صحنه مرگ آسیب زا برای آدا در این DLC نیست. ResiEvilCentral یک کلیپ دیگر از این بسته الحاقی را به اشتراک گذاشت که نشان می دهد آدا توسط یک تله میخ بزرگ در حال چرخش تا حد مرگ له می شود، در حالی که خون به همه جا پاشیده می شود.

یک نتیجه گیری می تواند این باشد که یک نفر در تیم توسعه دهنده این بازی باید از آدا متنفر باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.