AD

بازی MultiVersus به فروشگاه PlayStation بازگشته است

0 16

بازی MultiVersus پس از حذف شدن در اوایل سال جاری، دوباره در فروشگاه پلی استیشن ظاهر شد.

اگر شما هم از طرفداران پر و پا قرص MultiVersus بودید، پس سال 2023 برای شما کمی سخت بوده است. نه تنها محتوای بازی بلافاصله پس از کریسمس کاهش پیدا کرد، بلکه همچنین اعلام شد که بازی تا سال 2024 آفلاین خواهد بود تا به سازندگان زمان داده شود، محتوای بیشتری تولید کنند.

توسعه دهندگان در استودیو Player First Games از زمانی که MultiVersus در ماه آوریل حذف شد، به‌روزرسانی‌هایی را در اختیار ما قرار داده‌اند، اما بسیاری از بازیکنان همچنان با شک و تردید معتقدند که بازی ممکن است هرگز بازنگردد. خبر خوب برای کسانی که نگران سرنوشت MultiVersus هستند این است که این بازی به فروشگاه پلی استیشن بازگشته است.

همانطور که توسط MultiVersus Insider Multiversusie قابل اعتماد اشاره شده است، MultiVersus را می توان یک بار دیگر در فروشگاه پلی استیشن مشاهده کرد که تا حدی این باور را در طرفداران قوت می بخشد که هنوز روی این بازی کار می شود. در حال حاضر نمی توان بازی را خریداری یا دانلود کرد و صرفا یک عنوان “اعلام شده” با تاریخ انتشار مشخص درباره این بازی نشان داده می شود. با این حال انتشار این وضعیت بسیار بهتر از حذف کامل بازی از ویترین فروشگاه است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.