AD

با بسته الحاقی Separate Ways ریمیک Resident Evil 4 اوت فیت RE2 Leon را باز کنید

بسته الحاقی Separate Ways ریمیک Resident Evil 4
0 528

پس از هزاران درخواست از سوی طرفداران از زمان عرضه Resident Evil 4 در اوایل سال جاری، Capcom بالاخره راهی برای باز کردن اوت فیت (لباس و اکسسوری) Leon’s Resident Evil 2 در بسته الحاقی Separate Ways ارائه کرد.

طرفداران Resident Evil مدت زیادی منتظر بسته الحاقی Separate Ways برای ریمیک Resident Evil 4 بودند. Capcom نه تنها سرانجام DLC Separate Ways را تایید کرد، بلکه همچنین فاش کرد که این DLC در 21 سپتامبر منتشر خواهد شد، تقریباً یک هفته پس از اعلام اولیه.

اکنون کهDLC بالاخره منتشر شده است به بازیکنان اجازه می‌دهد تا ساید Ada Wong در داستان Resident Evil 4 را تجربه کنند؛ طرفداران نظرات خود را نسبت به آن به اشتراک گذاشته‌اند و اتفاق نظر کلی بر این است که این یک موفقیت دیگر برای این ریمیک محبوب است. ماجراجویی‌های لئون در این بازی با اینکه عالی بوده ولی تنها چیزی که طرفداران را در مورد Separate Ways شگفت‌زده کرده است این است که در نهایت راهی برای باز کردن یک اوت فیت ارائه کرده است که بسیار مورد درخواست بازیکنان بوده است.

این مطلب مرتبط را نیز بخوانید: تریلر گیم پلی بسته الحاقی Resident Evil 4 Separate Ways

نسخه اصلی ریمیک بازی Resident Evil 4 اوت فیت‌های مختلفی برای بازیکنان دارد که می‌توانند لئون و اشلی را باز کنند و آن‌ها را تجهیز کنند، اما یکی از اوت فیت‌های گمشده وجود دارد که بازیکنان سال‌ها در مورد آن سوال می‌پرسیدند؛ اوت فیت RPD لئون از ریمیک Resident Evil 2.

همانطور که توسط Redditor DarkSynn337 در ساب ردیت Resident Evil به اشتراک گذاشته شده است، یونیفرم RPD را می‌توان با تکمیل هر مرحله از مود The Mercenarie در مقام همه کاراکترهای دارای رتبه S++ باز کرد. این مورد بعداً توسط سایر Redditor‌ها تأیید شد.

این کار ساده‌ای به نظر نمی‌رسد، اما هر کسی که نسخه The Mercenaries بازی Resident Evil 4 را بازی کرده باشد می‌گوید که در واقع بسیار ساده تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد. گفته می‌شود که Ada و Wesker که هر دو به همراه DLC Separate Ways به این حالت اضافه شده‌اند، فوق العاده قدرتمند هستند و به راحتی می‌توان توسط آنها رتبه‌های بالا را به دست آورد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.