AD

بازسازی بازی Assassin’s Creed: Black Flag

0 84

کمپانی یوبی‌سافت (Ubisoft) اخیراً در قالب مجموعه‌ای از تایتل های جدید این سری که در حال توسعه هستند، تجربیات کوتاه‌تری مانند Assassin’s Creed Mirage تا بازی‌های موبایلی مانند Assassin’s Creed Jade، را در کنار هم گرد آورده است. با این حال، به نظر می رسد که یک تایتل دیگر در حال توسعه است که Ubisoft هنوز آن را معرفی نکرده است، آن یک بازسازی کامل از Assassin’s Creed: Black Flag است.

Assassin's Creedطبق گفته دو منبع ناشناس که باوبسایت Kotaku صحبت کرده اند، بازسازی Assassin’s Creed: Black Flag در مراحل اولیه توسعه در یوبی‌سافت است و توسعه‌دهنده بازی Skull & Bones شرکت Ubisoft ، به دلیل فناوری‌های جدید اقیانوسی فانتزی، به شدت درگیر برنامه‌ریزی است. با توجه به اینکه این بازی هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد، احتمالاً تا چند سال آینده شاهد معرفی رسمی آن نخواهیم بود، به خصوص که یوبی‌سافت در حال حاضر چند بازی Assassin’s Creed را معرفی کرده است.

برای کسانی که طرفدار این تایتل هستند، یکی از بزرگترین بخش‌های Black Flag نبرد دریایی آن است، چیزی که در بازی‌های بعدی Assassin’s Creed و همچنین Skull & Bones ساخته شد. اگر یک بازسازی در حال توسعه باشد، به نظر می‌رسد که نبرد دریایی نیز مانند کشتیرانی در دریاهای آزاد به طور کلی تغییرات اساسی خواهد داشت. Skull & Bones ممکن است مدت زیادی طول بکشد تا سرانجام منتشر شود، اما باید اعتراف کرد که نبردهای دریایی و اقیانوس‌ها بسیار مناسب به نظر می‌رسند.

Assassin's Creedاما برای رسیدن به نسخه بازسازی شده Black Flag، باید تعداد زیادی بازی دیگر Assassin’s Creed را پشت سر بگذاریم؛Assassin’s Creed Mirage اولین بازی است، ماجراجویی کوتاه تری که به پیشینه شخصیت Basim در Assassin’s Creed: Valhalla  می پردازد. پس از آن، ما دو پروژه بزرگتر Assassin’s Creed را دریافت خواهیم کرد، اولین آنها Codename Red است که طبق گزارش ها در ژاپن فئودال اتفاق می افتد. این تایتل ظاهرا یک Shinobi/Samurai را به عنوان شخصیت اصلی بازی خواهد کرد و از Splinter Cell و سری Hitman الهام گرفته شده است.

سپس Assassin’s Creed: Project Hexe را داریم. شایعه شده است که این بازی بیشتر در ژانر وحشت خواهد بود و در جریان محاکمه جادوگران در اروپای قرن شانزدهم اتفاق می افتد. هیچکدام از پروژه‌ها در حال حاضر تاریخ دقیق ندارند و این نشان می‌دهد که زمان زیادی طول خواهد کشید تا بتوانیم آنها را در عمل ببینیم.

جدیدترین اخبار روز دنیای بازی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.