AD

بازی Only Up از Steam خارج شد، توسعه‌دهنده می‌گوید برمی‌گردد (به‌روزرسانی: و اکنون بازگشته است)

0 185

یکی از محبوب ترین بازی های جدید Twitch را دیگر نمی توان در Steam خریداری کرد. معلوم نیست چرا بازی Only Up از فهرست حذف شده است؛ اما مدتی قبل از اینکه این بازی حذف شود آرتیستی بازی را متهم به استفاده از یک مدل سه بعدی بدون مجوز کرده بود که منجر به گمانه‌زنی‌هایی شد مبنی بر اینکه Valve به دلیل نگرانی‌های مربوط به نقض حق نسخه‌برداری، آن را بوت کرده است.

بازیOnly Up پس از بازی‌هایی مانند Getting Over It و QWOP روش نقشه‌سازی Counter-Strike را دنبال می‌کند. این یکی از آن بازی‌های سخت‌افزاری است که بازیکن را در تعلیق دائمی نگه می‌دارد و بارها و بارها با شکست فاجعه‌بار به پایان می‌رسد. اگرچه نظرات در مورد بازی  Only Upقبل از حذف صفحه فروشگاه آن ترکیبی از نظرات مثبت و منفی بود، اما همچنان یکی از پربیننده ترین بازی های Twitch بوده است.

یک روز قبل از ناپدید شدن صفحه فروشگاه Only Up از Steam، آرتیست دیجیتال Aboulicious آن را به استفاده از یک مدل سه بعدی که آنها ساخته بودند متهم کرد. این آرتیست در توییتر در کنار تصویری از مدل خود و یکی از اسکرین شات های تبلیغاتی Only Up که در آن مدل به وضوح دیده می شد، نوشت: بازی بسیار موفق در حال حاضر #OnlyUp حداقل یک اثر از من دارد.

مدل سه بعدی، که شخصیتی به سبک انیمه را نشان می‌دهد که پتویی را در باد نگه داشته است، برای دانلود در Sketchfab رایگان است، اما Aboulicious آن را برای استفاده غیرتجاری تنها تحت ساختار مجوز Creative Commons  تأیید کرده است. Only Up کاملاً تجاری است: قیمت آن 10 دلار است و محبوبیت Twitch آن را به لیست فروشندگان برتر Steam فرستاد.

طبق گزارش ها، توسعه دهنده SCKRgames دیروز مدل Aboulicious را در یک به روز رسانی بازی Only Up حذف کرد. ممکن است آرت یا موسیقی بدون مجوز دیگری منجر به حذف شود، اما علت توسط Valve یا توسعه‌دهنده تایید نشده است.

مدت کوتاهی پس از حذف این بازی، توسعه دهنده SCKRgames در توییتر گفت که بازی Only Up به زودی به Steam بازخواهد گشت.

جدیدترین اخبار روز دنیای بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.