AD

نکاتی برای حرفه ای شدن در حالت TDM پابجی موبایل

0 415

به جرات می‌توان گفت که حالت TDM به عنوان یکی از اصلی‌ترین حالات بازی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. بازیکنان بازی پابجی موبایل برای این که بتوانند تنوع را در بازی ایجاد کنند می‌توانند تا از سبک‌های مختلف بازی استفاده کنند. نکاتی برای حرفه ای شدن در حالت TDM بازی پابجی موبایل وجود دارد که بازیکنان ضمن توجه به این نکات می‌توانند خود را در یک شرایط مناسب قرار دهند.

تجربه بازی در حالت TDM به نسبت بازی در حالت بتل رویال ساده تر است و مبارزات متفاوتی دارد. بازیکنان برای موفقیت در این حالت باید بتوانند استراتژی‌های به خصوصی را در بازی اعمال کنند. اگر می‌خواهید در مورد نکات حرفه‌ای شدن در حالت TDM بدانید بهتر است تا پایان مقاله همراه سایت مجله بازی موبایل ایموجو باشید.

همچنین بخوانید: پنج ترفند استفاده درست از فلیر گان در بازی پابجی موبایل

ترفندهای حرفه ای شدن در حالت TDM بازی پابجی موبایل

همان‌طور که در مقدمه آموزش به آن اشاره شد هر حالت بازی پابجی موبایل دارای استراتژی‌های مخصوص به خود است. بازیکنان برای موفقیت در حالت‌های مختلف به ویژه حالت TDM باید ترفندهای آن را یاد بگیرند. نکاتی برای حرفه‌ای شدن در حالت TDM وجود دارد که مهم‌ترین آن به شرح زیر است:

تر فندهای حرفه ای شدن در حالت TDM: استفاده از اسلحه‌های مناسب

انتخاب اسلحه بازی برای موفقیت در حالت TDM بسیار مؤثر است. اسلحه مناسب به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند در طول بازی، کنترل بهتری بر روی موقعیت‌های گوناگون بازی داشته باشند. به عنوان نمونه استفاده از اسلحه‌های دوربرد برای نبردهای حالت TDM مناسب نیست. طراحی حالت TDM به گونه‌ای است که باید برای موفقیت در آن از اسلحه‌های نزدیک برد استفاده کرد. بازیکنان برای حرفه ای شدن در حالت TDM بازی پابجی موبایل بهتر است از اسلحه‌های شاتگان و تپانچه در طول بازی استفاده کنند.

ترفندهای حرفه ای شدن در حالت TDM پابجی: تحرک در نقشه بازی

اگر بخواهید در حالت TDM شانس موفقیت خود را افزایش دهید بهتر است تحرک زیادی در بازی داشته باشید. بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی سراسر مهیج شناخته می‌شود که سکون در آن باعث شکست خواهد شد. بازیکنان حرفه‌ای همواره سعی می‌کنند تا با جا به جایی مناسب شانس موفقیت خود را در بازی افزایش دهند.

ترفندهای حرفه ای شدن در حالت TDM پابجی موبایل: حرکت به صورت موازی با سایر بازیکنان بازی

برای حرفه ای شدن در این حالت بهتر است به صورت موازی با سایر بازیکنان حرکت کنید چرا که این کار باعث می‌شود تا بدون نیاز به پوشش خاص بتوانید در نبردهای مختلف شرکت کنید و شانس پیروزی خود را افزایش دهید.

حرفه ای شدن در حالت TDM بازی پابجی موبایل

ترفندهای حرفه ای شدن در حالت TDM: استفاده از نارنجک‌های دود افکن

بازیکنان مختلفی با مهارت‌های ویژه در حالت TDM وجود دارند که می‌توانند برای شما بسیار خطرآفرین باشند. برای این که بتوانید با انواع استراتژی‌های رقبا مقابله کنید باید زمان استفاده از نارنجک‌های دود افکن را فرا بگیرید. استفاده از تجهیزات مناسب در بازی پابجی موبایل می‌تواند برای رسیدن به موفقیت بسیار کاربردی باشد.

ترفندهای حرفه ای شدن در حالت TDM پابجی موبایل: انتخاب سبک‌های مختلف در بازی

برای حرفه ای شدن در این حالت باید بتوانید سبک‌های مختلف بازی را امتحان کنید. در صورتی که نتوانید از یک سبک مناسب برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید بهتر است سبک بازی خود را تغییر دهید.  بازیکنان حرفه‌ای با توجه به شرایط محیطی  نقشه، سبک بازی خود را انتخاب می‌کنند تا بتوانند با استفاده از تجهیزات مختلف به پیروزی دست پیدا کنند.

سخن پایانی

بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی اکشن و مهیج است که در حالت‌های مختلف قابل بازی کردن است. یکی از حالت‌های بازی پابجی موبایل که دارای طرفداران مخصوص به خود است، حالت TDM بوده که تفاوت‌های زیادی با حالت بتل رویال دارد. بازیکنان برای پیروزی در این حالت باید بتوانند نکات حرفه‌ای شدن در آن را بیاموزند. ما در این مقاله سعی کرده‌ایم تا نکاتی برای حرفه ای شدن در حالت TDM بازی پابجی موبایل را بیان کنیم.

اگر می‌خواهید در حالت TDM به پیروزی دست پیدا کنید و شانس موفقیت خود را افزایش دهید بهتر است به نکات گفته شده در بالا توجه کنید. هر حالت بازی دارای استراتژی‌های مخصوص به خود است و برای پیروزی در هر حالت باید استراتژی مناسب را اتخاذ کنید. بازی پابجی موبایل تا به امروز حدود 400 میلیون کاربر فعال دارد که در رقابت با یکدیگر هستند. اگر قصد حرفه‌ای شدن در بازی پابجی موبایل را دارید بهتر است به آموزش‌های سایت ایموجو توجه کنید و آن را در بازی به کار بگیرید.  برای آموزش و یادگیری ترفندهای بیشتر بازی پابجی موبایل می توانید به بخش ترفند بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.