AD

معرفی و بررسی اسلحه M3E1-A در پابجی موبایل

0 213

برای به دست آوردن برخی از اسلحه‌های بازی باید بتوانید با ترفندهای آن آشنا شوید چرا که برخی از اسلحه‌های بازی پابجی موبایل به ندرت در نقشه بازی وجود دارند. یکی از اسلحه‌های پرطرفدار و قدرتمند بازی پابجی موبایل سلاح M3E1-A است که نحوه به دست آوردن آن نیاز به آموزش دارد. ما در این مقاله قصد داریم تا نحوه به‌دست آوردن اسلحه M3E1-A در پابجی موبایل را به شما آموزش دهیم.

وجود سلاح‌های مختلف در بازی پابجی موبایل این امکان را به بازیکنان می‌دهد که بتوانند در مودهای گوناگون بازی، از استراتژی‌های مناسب استفاده کنند. بازیکنان برای پیدا کردن برخی از سلاح‌های بازی باید با فوت و فن آن آشنایی پیدا کنند. اگر می‌خواهید در مورد نحوه به‌دست آوردن اسلحه M3E1-A در پابجی موبایل اطلاعات خود را افزایش دهید بهتر است تا پایان همراه سایت ایموجو باشید.

آشنایی با اسلحه M3E1-A در بازی پابجی موبایل

یکی از سلاح‌های موشک انداز قدرتمند در بازی پابجی موبایل اسلحه فوق است که دارای وزن بسیار زیادی است. بازیکنان می‌توانند از این اسلحه در Payload Mode استفاده کنند. زمانی که در هلیکوپتر قرار داشته باشید می‌توانید برای نابودی وسایل نقلیه و ساختمان‌ها از این اسلحه سنگین استفاده کنید. حالتPayload Mode  به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند از سلاح‌های سنگین در بازی استفاده کنند.

اسلحه M3E1-A در پابجی موبایل دارای قدرت زیادی برای نابودی وسایل نقلیه دشمنان است که می‌تواند برای افزایش شانس موفقیت بازیکنان در بازی بسیار کاربردی باشد. بازیکنان باید بتوانند این اسلحه را در بازی پیدا کنند تا شانس موفقیت و پیروزی خود را افزایش دهند.

اسلحه M3E1-A در پابجی موبایل را در کجا می‌توان یافت؟

مکان‌هایی در نقشه وجود دارند که به رنگ آبی هستند، در این مناطق جعبه‌های Super Weapon یافت می‌شوند که بازیکنان می‌توانند با جستجو کردن در این جعبه‌ها به راحتی اسلحه فوق را پیدا کنند. این اسلحه در حالت Payload Mode قابل استفاده است. بر روی نقشه بازی یک نشانگر وجود داشته که پس از خاموش شدن آن، این جعبه‌ها بر روی نقشه بازی نمایان می‌شوند. بازیکنان می‌توانند به سرعت به سراغ این جعبه‌ها رفته تا سریع‌تر از رقبا به این اسلحه کاربردی دست پیدا کنند.

باید توجه کنید که رقابت بر سر کسب اسلحه M3E1-A در پابجی موبایل بسیار بالا است و اگر مراقب دشمنان نباشید قطعاً از بین خواهید رفت. استفاده از تاکتیک‌های مختلف می‌تواند شانس شما را برای دریافت اسلحه فوق در بازی پابجی موبایل افزایش دهد.

اسلحه M3E1-A در پابجی موبایل را در کجا می‌توان یافت؟

ترفندهای استفاده از اسلحه M3E1-A در پابجی موبایل

زمانی که بتوانید به سرعت به جعبه های Super Weapon برسید قادر خواهید بود علاوه بر اسلحه M3E1-A  به سلاح های فوق سنگین دیگری مانند آر پی جی نیز دسترسی پیدا کنید. شما با به دست آوردن اسلحه‌های بیان شده می‌توانید وسایل نقلیه دشمنان را به راحتی نابود کنید. هر یک از سلاح‌های گفته شده به عنوان سلاح سنگین در بازی پابجی موبایل شناخته می‌شود. از این سلاح‌ها می توان برای نابودی ساختمان‌ها نیز استفاده نمود.

برخی از بازیکنان در ساختمان‌ ها کمین کرده و شما اگر بتوانید ساختمان‌ها را نابود کنید قطعا شانس موفقیت خود را برای پیروزی افزایش خواهید داد. این اسلحه به دلیل وزن سنگین و صدای زیادی که دارد می‌تواند موقعیت شما را به دشمنان اطلاع دهد. پس بهتر است در هنگام استفاده از این سلاح سنگین موقعیت خود را به خوبی بررسی کنید تا به راحتی از بازی خارج نشوید.

سخن پایانی

وجود اسلحه‌های متنوع در بازی پابجی موبایل یکی از دلایل محبوبیت بازی پابجی موبایل است. یکی از اسلحه‌های محبوب و پرطرفدار بازی که در دسته بندی سلاح‌های سنگین قرار می‌گیرد اسلحه M3E1-A در پابجی موبایل است. بازیکنان با استفاده از ترفندهای بیان شده می‌توانند از این سلاح برای نابودی وسایل نقلیه و ساختمان‌های بازی استفاده کنند. نحوه به دست آوردن سلاح فوق در بالا به زبان ساده بیان شده است که بازیکنان می‌توانند از ترفندهای آن بهره‌مند شوند و شانس پیروزی خود را افزایش دهند.

بازی پابجی موبایل دارای مراحل، مأموریت، چالش و تجهیزات مختلف است که بازیکنان می‌توانند با عبور از چالش‌های بازی سطح خود را در بازی افزایش دهند. اگر بخواهید شانس موفقیت خود را به سرعت افزایش دهید می‌توانید اقدام به خرید جم در بازی کنید. اگر علاقه‌مند به بازی آنلاین و اکشن هستید حتماً بازی پابجی موبایل را امتحان کنید. برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی پابجی موبایل با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.