AD

همه چیز درباره مود جدید Money Heist بازی فری فایر

0 927

مود جدید Money Heist بازی فری فایر این کمپانی در طی اعلانات اخیر خبر همکاری با شبکه نتفلیکس را داده و اشاره کرده است که قصد دارد برای بالاتر بردن جذابیت بازی با شخصیت‌های این کمپانی همکاری داشته باشد.

این همکاری تا به امروز یکی از بزرگترین پروژه‌های کمپانی نتفلیکس می‌باشد. برای اینکه با این مود و همچنین ویژگی‌های موجود در آن بیشتر آشنا شوید این مقاله را از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو تا انتها مطالعه کنید.

معرفی مود جدید Money Heist بازی فری فایر و تحول بزرگ

مود جدید Money Heist بازی فری فایر که به تازگی در اختیار کاربران این بازی پرطرفدار قرار گرفته است و از این رو توانسته محبوبیت زیادی نیز پیدا کند. زمانی که با این مود به بازی کردن در بازی ادامه می‌دهید در واقع در حال چاپ پول هستید و به همین دلیل می‌توانید روزانه امتیازات زیادی را به دست آورید.

هرچه سرعت عمل بیشتری برای تولید پول داشته باشید در نهایت راحتتر می‌توانید به موارد مورد نیاز در بازی دست پیدا کنید. پس در ادامه با ما همراه باشید تا به چگونگی دریافت این مود و رعایت برخی از شرایط بپردازیم.

ماموریت‌هایی که باید در مود جدید Money Heist بازی فری فایر رعایت کنید

در واقع باید در طول روز چیزی حدود 5000، 15000، 23000، 35000 و 50000 پول چاپ کنید. برای اینکه بتوانید به این تعداد پول را در روز دریافت کنید باید برخی شرایط خاصی را رعایت کنید و مراحل را به درستی پیش ببرید.

برای دست یافتن مود جدید Money Heist این تعداد از پول باید در روز سه ماموریت را پیاده سازی کنید. یکسری ماموریت‌های اضافه بر سازمانی هم در بازی وجود دارند که باید آن‌ها را هم رعایت کرده و با توجه به استراتژی‌های مورد نیاز هرکدام از آن‌ها را اجرا کنید. در هر کدام از ماموریت‌ها برای شما یک متر به نمایش درخواهد آمد که همان نشان دهنده مقدار پولی است که بدست آوردید.

ماموریت‌هایی که باید در مود جدید Money Heist بازی فری فایر رعایت کنید

ماموریت‌های روزانه برای مود جدید Money Heist بازی فری فایر

انجام فعالیت و ماموریت‌هایی که به صورت روزانه هستند این امکان را به شما می‌دهند که یک تعداد مشخصی در بازی را برای خود در نظر بگیرید و سپس در یک زمان تعیین شده آن‌ها را به سرانجام برسانید.

ماموریت‌های اضافی

در این قسمت باید برای دریافت پول سوختی را برای پرینتر ایجاد کنید و در نتیجه جوهر و سوخت کافی را برای پرینتر در مود جدید Money Heist بازی فری فایر ایجاد کنید.

ماموریت سوم؛ ماموریت همکاری و کمک به دوستان

در این قسمت شما باید روزانه به 5 نفر که در بازی حضور دارند کمک کنید و در نتیجه این کمک باعث می‌شود که سرعت چاپ پول در برای شما نیز افزایش پیدا کند.

مپ برمودا و رابطه مستقیم با مود مانی هیست

مود جدید Money Heist باعث می‌شود پاداش‌های زیادی را در طول و جریان بازی دریافت کنید. همین باعث می‌شود قابلیت درون برنامه‌ای هم افزایش پیدا کند و یکی از آن‌ها قابلیت اجرای این مود بر روی مود برمودا است. در این مود می‌توانید جوایز زیادی نیز دریافت کنید که باعث افزایش تعداد پول و سرعت چاپ آن‌ها خواهد شد.

جایزه‌های مود جدید Money Heist بازی فری فایر

 1. A94 SKIN
 2. AIRDROP
 3. AIRSHIP
 4. KITTY SKIN
 5. BACKPACK SKIN
 6. PICKUP TRUCK SKIN
 7. P90 SKIN
 8. PAN SKIN
 9. LOBBY ITEM
 10. PARACHUTE SKIN
 11. OTTERO SKIN
 12. PANDA SKIN
 13. BUNDLE
 14. GLOO WALL SKIN
 15. SURFBOARD SKIN

جمع بندی

مود جدید Money Heist بازی فری فایر یکی از فان‌ترین مودهای این بازی محبوب آنلاین است که همانطور که گفته شد به عنوان یکی از بزرگترین همکاری‌ها بین دو کمپانی نتفلیکس و فری فایر است. برای اینکه این مود در بازی را برای خود فعال کنید باید در کنار چاپ پول، به خرید جم در بازی نیز بپردازید. برای خرید جم ارزان شما می توانید از طریق فروشگاه جم ایران موجو اقدام نمایید و یک خرید ارزان و مقرون به صرفه را تجربه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.