AD

معرفی و بررسی مپ Fourex پابجی موبایل

0 132

بازی پابجی موبایل دارای مپ‌های متعدد است که با به‌روزرسانی‌های مختلف به تعداد نقشه‌های بازی افزوده می‌شود. این بازی اکشن و پرطرفدار دارای میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان است که با یکدیگر رقابت می‌کنند. وجود نقشه‌های متنوع در بازی باعث شده است تا بازیکنان بتوانند هیجان بیشتری را تجربه کنند. اضافه شدن مپ جدید Fourex به بازی پابجی موبایل باعث افزایش هیجان در بین بازیکنان شده است.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

سیزن‌های بازی پابجی موبایل دارای آیتم، چالش و مأموریت‌های مختلف است که هر کدام می‌توانند برای افزایش سطح بازیکنان مؤثر باشند. بازیکنان می‌توانند در یک محیط متنوع با یکدیگر به رقابت بپردازند. اضافه شدن مپ جدید Fourex به بازی پابجی موبایل نیاز به بررسی بیشتر دارد که در ادامه این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو به آن می‌پردازیم.

آشنایی با مپ جدید Fourex در بازی پابجی موبایل

سیزن 14 بازی دارای آیتم‌های مختلف است که در بررسی‌های انجام شده می‌توان وجود یک نقشه جدید را بازی مشاهده کرد. اضافه شدن مپ جدید Fourex به بازی پابجی موبایل در سیزن 14، انگیزه بازیکنان در بازی را افزایش خواهد داد. علاوه بر نقشه جدید بازی، یک حالت جدید TDM نیز در سیزن 14 گنجانده شده است که اطلاعات بیشتری از آن در دسترس نیست. اگر می‌خواهید در مورد نقشه جدید بازی اطلاعات خود را افزایش دهید بهتر است در ادامه با ما همراه باشید. برخی از ویژگی‌های کلیدی مپ جدید در بازی پابجی موبایل به شرح زیر است:

بررسی اندازه مپ  Fourex

بررسی‌ها نشان می‌دهد که نقشه جدید بازی دارای ابعاد 2 در 2 است که از بخش‌های مختلف نظیر ساختمان، بناها و غیره تشکیل شده است. این نقشه به مانند سایر نقشه‌های بازی پابجی موبایل دارای چالش‌های مختلفی برای بازیکنان است. بازیکنان می‌توانند در این مپ با داشتن استراتژی‌های متنوع به پیروزی دست پیدا کنند.

همچنین بخوانید: همه چیز درباره ایر دراپ Air Drop بازی پابجی موبایل

ترکیب چهار نقشه مختلف در مپ جدید Fourex پابجی موبایل

برای این که بتوانید از نقشه جدید بازی استفاده کنید باید بازی را در حالت بتل رویال مود قرار دهید. اضافه شدن مپ جدید Fourex به بازی پابجی موبایل به گونه‌ای است که ترکیبی از 4 نقشه ویکندی، سانهوک، ارانگل و میرامار است. بازیکنان می‌توانند در این نقشه از تنوع محیط‌های بازی نهایت استفاده را داشته باشند.

ترکیب 4 نقشه در یک مپ نشان می‌دهد که توسعه دهنده بازی سعی کرده است تا با ایجاد تنوع بیشتر در بازی هیجان را به بازی تزریق کند. در نقشه بازی یک وسیله نقلیه جدید به نام Monster Truck نیز دیده می‌شود که می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

آشنایی با مپ جدید Fourex در بازی پابجی موبایل

تعداد نفرات مجاز برای بازی در نقشه  Fourex

مپ جدید Fourex به بازی پابجی موبایل اضافه خواهد شد و نوید یک رقابت هیجان انگیز را می‌دهد. در این نقشه بازیکنان می‌توانند در یک محیط 2 در 2 و در قالب 4 تیم ده نفره با یک دیگر رقابت کنند. بازیکنان بازی پابجی موبایل اگر نتوانند استراتژی مناسبی برای نبرد در این نقشه پیدا کنید خیلی زود از بازی کنار گذاشته خواهند شد. در این نقشه مناظر بسیار زیبایی دیده می‌شود که بازیکنان می‌توانند علاوه بر نبردهای هیجان انگیز از بازی کردن در این مپ لذت ببرند.

هر سیزن از بازی دارای آیتم‌های مختلف است که باعث ایجاد هیجان بیشتر در بین بازیکنان می‌شود. بازیکنان پابجی موبایل با دریافت سیزن 14 بازی می‌توانند از این نقشه در بازی استفاده کنند.

سخن پایانی

بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی هیجان انگیز در سبک بتل رویال است که طرفداران زیادی دارد. در سیزن 14 بازی قرار است مپ جدید Fourex به بازی پابجی موبایل افزوده شود. بازیکنان می‌توانند در این نقشه به رقابت‌های هیجان انگیز بپردازند. خبرهای جالبی از سیزن 14 بازی به گوش می‌رسد که علاوه بر نقشه جدید بازی، حالت جدید TDM و یک ماشین کاربردی در بازی گنجانده شده است. گیمرها می‌توانند با داشتن یک استراتژی مناسب شانس پیروزی خود را در بازی افزایش دهند.

بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی هیجان انگیز و اکشن است که به صورت آنلاین قابل بازی کردن است. اگر بخواهید در این بازی به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنید باید به آموزش‌های قرار داده شده توجه کنید. سایت ایموجو سعی کرده است تا آموزش‌های بازی پابجی موبایل را به زبان ساده برای شما عزیزان همیشه همراه بیان کند. اگر تا به امروز این بازی محبوب را بازی نکرده‌اید بهتر است همین حالا به جمع بازیکنان این بازی پرطرفدار بپیوندید. برای دریافت تازه ترین اخبار بازی پابجی با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

بنر انتهای هر مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.