AD

معرفی و بررسی ماشین Monster Truck در پابجی موبایل

0 525

اضافه شدن ماشین جدید به بازی پابجی موبایل یکی از انتظارات گیمرهای این بازی اکشن است که شرکت سازنده این بازی نیز این موضوع را به خوبی می‌داند. به همین دلیل است که سعی کرده است تا با اضافه کردن ماشین جدید Monster Truck در بازی پابجی موبایل هیجان و شور و حال دوباره‌ای را به بازیکنان این بازی انتقال دهد. در سیزن 14 بازی پابجی موبایل از ماشین جدیدی رونمایی می‌شود که چشم‌ها را به خود خیره خواهد کرد. همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، نام این وسیله نقلیه جدید Monster Truck است.

در مقاله‌های متعددی که از سیزن 14 بازی پابجی موبایل در سایت منتشر کرده‌ایم، ویژگی‌های جدید انواع اسلحه‌ها یا حتی ماشین‌های پرداخته‌ایم که در این مقاله به صورت مجزا قصد معرفی ماشین جدید Monster Truck را داریم. اگر می‌خواهید اطلاعات خود را در زمینه ماشین جدید Monster Truck در بازی PUBG Mobile افزایش دهید بهتر است تا پایان همراه سایت مجله بازی موبایل ایموجو باشید.

ماشین جدید Monster Truck در بازی پابجی موبایل

استفاده از ماشین در مپ جدیدی که در سیزن 14 از آن رونمایی می‌شود بسیار ضروری به نظر می‌رسد. در واقع نقشه‌ موجود در سیزن 14 همان چهار نقشه‌ی سیزن‌های قبلی است که با یکدیگر ترکیب شده‌اند و با توجه به اینکه مپ سیزن 14 بزرگتر از نقشه‌های ابتدای بازی است نیاز به یک ماشین برای گشت و گذار در محیط بازی احساس می‌شود.

وجود چالش‌های متنوع در چهار مپ قبلی این نوید را به گیمرهای بازی پابجی موبایل می‌دهد که برای رفتن به مناطق مختلف نقشه سیزن 14 تلاش زیادی کنند، ضمن اینکه در مپ سیزن جدید به طور حتم با افزایش این چالش‌ها و ضرورت نیاز به ماشین، استفاده از Monster Truck الزامی خواهد بود.

همچنین بخوانید: نکاتی برای حرفه ای شدن در حالت TDM پابجی موبایل

سرعت ماشین جدید Monster Truck در بازی PUBG Mobile

ماشین جدید Monster Truck در بازی پابجی موبایل می‌تواند به تمامی نقاط نقشه دسترسی داشته باشد. حداکثر سرعتی که برای این ماشین می‌توان در نظر گرفت، 82 کیلومتر در ساعت است. دقت کنید که سرعت این ماشین نسبت به ماشین‌های دیگر این بازی در سیزن‌های قبلی کمتر است اما این موضوع را در نظر بگیرید که از همه‌ ماشین‌های بازی پابجی موبایل نمی‌توان انتظار سرعت بالا داشت. ناگفته نماند که استفاده از ماشین جدید Monster Truck برای مناطق مرتفع‌تر بوده که اصلاً نیاز آنچنانی به سرعت بالا حس نمی‌شود.

موارد استفاده از ماشین Monster Truck در پابجی موبایل

در سیزن 14 شما به‌عنوان بازیکن به مناطقی خواهید رفت که ممکن است دارای صخره‌های مرتفع باشد. همچنین کوه‌هایی را روبروی‌تان خواهید دید که باید با استفاده از یک ماشین آنها را پشت سر بگذارید. حتی در زیر آب نیز ممکن است نیاز به ماشین داشته باشید و یا مناطقی که از برف پوشیده هستند. همه‌ی این مناطق را می‌توانید با ماشین جدید Monster Truck طی کنید. لذا استفاده از این ماشین در تمامی نقشه سیزن 14 قابل توجه خواهد بود.

موارد استفاده از ماشین Monster Truck در پابجی موبایل

ضعف ماشین Monster Truck در بازی پابجی موبایل

حفظ کردن جان خود در بازی از اهمیت زیادی برخوردار است. لذا استفاده از ماشین جدید Monster Truck در بازی pubg mobile در سیزن 14 آن هم در مناطق جنگلی با عقل جور در نمی‌آید چرا که در این‌گونه مناطق به خوبی نمی‌توان خود را از دشمن مخفی کرد. لذا از این ماشین در چنین منطقه‌هایی استفاده نکنید چون به سرعت قابل تشخیص بوده و در نتیجه از دور بازی حذف خواهید شد. توصیه می‌کنیم اگر به مناطق جنگلی رسیده‌اید در یک خانه یا پناهگاه مخفی شده تا جان خود را حفظ کرده باشید.

با توجه به مطالب گفته شده بسیاری از گیمرها منتظر رونمایی از سیزن 14 این بازی هستند تا هیجان بیشتری را تجربه کنند، خصوصاً افرادی که به استفاده از انواع ماشین برای جنگیدن علاقمند هستند. توصیه می‌کنیم تا رونمایی از سیزن 14 بازی پابجی موبایل تمام وقت خود را برای سپری کردن مراحل قبلی قرار داده تا به محض رونمایی از فصل جدید این بازی، از قافله گیمرها عقب نمانید.

سخن پایانی

بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی اکشن و بتل رویال است که در مدت زمان انتشار آن کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. ماشین جدید Monster Truck در بازی پابجی موبایل این نوید را به بازیکنان می‌دهد که بتوانند با استفاده از امکانات جدید، تاکتیک‌های تازه‌ای را در بازی پیاده سازی کنند. اگر از بازیکنان حرفه‌ای بازی پابجی موبایل هستید و می‌خواهید از ماشین جدید بازی در زمان انتشار استفاده کنید بهتر است اطلاعات خود را با خواندن مقاله بالا در مورد این ماشین افزایش دهید. برای آموزش ترفندهای بیشتر بازی با بخش ترفند بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.