AD

نحوه بازی Prince of Persia The Lost Crown

نحوه بازی Prince of Persia The Lost Crown
0 275

بازی Prince of Persia The Lost Crown به طور رسمی در 18 ژانویه منتشر می شود، اما اگر به دنبال شروع این بازی زودتر از تاریخ اعلام شده هستید، می توانید این بازی به سبک مترویدوانیا (metroidvania) پر هیجان را از 15 ژانویه شروع کنید. همچنین شاید قبل از شروع بازی بخواهید در مورد سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی شاهزاده ایرانی تاج گمشده اطلاعات داشته باشید.

برای انجام این بازی سه روز زودتر از تاریخ انتشار، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در Ubisoft+ ثبت نام کنید، سرویس اشتراک ماهانه Ubisoft طیف گسترده ای از بازی ها از جمله ماجراجویی جدید شاهزاده ایرانی (Prince of Persia) را ارائه می دهد. همچنین ما راهنمای پازل زمانی Sacred Archives در بازی Prince Of Persia: The Lost Crown را برای شما آماده کرده‌ایم

Ubisoft+ حدود 15 دلار در ماه هزینه دارد یا 18 دلار در ماه برای اجرای بازی های منتخب در PC و ایکس باکس  و در حال حاضر برای رایانه های شخصی و ایکس باکس در دسترس است. شایان ذکر است که Prince of Persia: The Lost Crown در صورتی که قصد بازی بر روی PC را داشته باشید، در Steam در دسترس نخواهد بود، اما از طریق فروشگاه Ubisoft Connect و Epic Games Store در دسترس خواهد بود. با EGS، می‌توانید بازی‌های خریداری‌شده از یوبی‌سافت را از طریق آن لانچر راه‌اندازی کنید تا همه چیز ساده باشد. حتی می توانید با نصب Ubisoft Connect به کتابخانه خود و استفاده ازProton ، بازی را روی Steam Deck اجرا کنید. شما می توانید این بازی را در حدود 20 ساعت کامل کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.