AD

Prince Of Persia: The Lost Crown – راهنمای پازل زمانی Sacred Archives

Prince Of Persia: The Lost Crown - راهنمای پازل زمانی Sacred Archives
0 480

دنیای Prince of Persia: The Lost Crown مملو از شگفتی، رمز و راز و مجموعه‌ای از پازل است.پازل زمانی Sacred Archives یکی از پازل هاست که، به طور خاص، شما را ملزم می‌کند که از نسخه‌های کلون شده شخصیت خود، Sargon، فقط برای معلوم کردن یک مسیر استفاده کنید. همچنین شاید اولین بار است که با این بازی آشنا می شوید و قصد نصب آن را دارید و  بخواهید در مورد سیستم مورد نیاز برای شاهزاده ایرانی بیشتر بدانید.از طرفی اگر قصد خرید بازی Prince of Persia: The Lost Crown را دارید میتوانید به ایران موجو مراجعه کنید.

 

نحوه حل پازل زمانی Sacred Archives در بازی Prince Of Persia

پازل زمانی The Prince of Persia: The Lost Crown Sacred Archives بخشی از کوئست اصلی به نام Path to the Sands Prison  است. این بخش از کمپین به شما وظیفه می‌دهد که مهر را (seal) بشکنید، اما برای انجام این کار به چند توانایی جدید نیاز دارید. یک قدرت (Dimensional Claw) که از یک باس فایت به دست می‌آید. این پازل خاص، در عین حال، مهارت Clairvoyance را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

مکان و مکانیک‌های پازل Sacred Archives

مکان پازل در بخش غربی زون Sacred Archives است.هنگامی که به آنجا رسیدید، متوجه خواهید شد که دیوارها مسیر شما را مسدود می‌کنند، به این معنی که باید مسیر طولانی را طی کنید. راهروها را به سمت غرب، سپس جنوب و شرق دنبال کنید تا به بخش پایینی این مکان برسید.

برای حل پازل  Prince of Persia: The Lost Crown Sacred Archives، باید از کلون‌های Sargon استفاده کنید. در اینجا خلاصه‌ای سریع آمده است:

وقتی دستگاه پازل را در هر اتاق فعال می‌کنید، چند ثانیه فرصت خواهید داشت که حرکت کنید و هر طور که می‌خواهید عمل کنید (یعنی به مکانی در اتاق بروید، یک اهرم را بکشید و موارد مشابه).

پس از اتمام آن، راند بعدی کلون سارگون را می‌بیند که همان مانور را انجام می‌دهد. از آنجایی که هنوز می‌توانید این سارگون واقعی را کنترل کنید، باید حرکات/اکشن‌های دیگری را انجام دهید که در این مسیر به شما کمک می‌کند.

برای راند سوم و آخر، راه باید روشن باشد تا بتوانید tablet را در سلول باز شده جمع آوری کنید.

مکان و مکانیک‌های پازل Sacred Archives

 

اتاق پازل شماره 1 (پایین-چپ)

 • راند اول – بپرید و اهرم چپ یا راست روی دیوار را بکشید و در همان حالت بمانید.
 • راند دوم – بپرید و اهرم باقی مانده را بکشید و در آن موقعیت بمانید.

توجه داشته باشید که این ساده ترین پازل از هر چهار پازل است. این به عنوان وسیله‌ای برای معرفی این مکانیک خاص به بازیکنان عمل می‌کند.

اتاق پازل شماره 1 (پایین-چپ)

 

اتاق پازل شماره 2 (بالا سمت چپ)

 • راند اول – اتاق را رد کنید و تا گوشه سمت چپ بالا بروید.ازقدرت Shadow of the Simurgh خود برای ایجاد یک کپی از Sargon استفاده کنید.
 • راند دوم- Shadow of the Simurgh را فعال کنید تا سارگون به آن نقطه قبلی تله پورت شود.آن را تا بالای اتاق ادامه دهید تا بتوانید روی plate قدم بگذارید.
 • راند سوم – اکنون باید بتوانید منتظر بمانید تا درب سلول باز شود.

اتاق پازل شماره 2 (بالا سمت چپ)

اتاق پازل شماره 2 (بالا سمت چپ)

 

اتاق پازل شماره 3 (پایین سمت راست)

 • راند اول – اهرم سمت راست پایین را بکشید و در آن موقعیت بمانید تا زمانی که تقریباً پنج ثانیه روی ساعت باقی بماند.سپس به پایین بپرید و روی بشقاب روی plate روی زمین قدم بگذارید.
 • راند دوم – به دیوار بپرید (wall-jump) و اهرم سمت چپ بالا را بگیرید و در آن موقعیت بمانید.
 • راند سوم – اگر همه چیز را درست زمان بندی کنید، سارگون باید بتواند به دیوار بپرد و تمام این مسیر را با پرش طی کند تا سلول و tablet باز شود.

اتاق پازل شماره 3 (پایین سمت راست)

اتاق پازل شماره 3 (پایین سمت راست)

 

اتاق پازل شماره 4 (بالا سمت راست)

این آخرین پازل Sacred Archives در Prince of Persia: The Lost Crown است که می‌تواند تا حدودی دشوار باشد. در اینجا این کارها را باید انجام دهید:

 • راند اول – به سرعت به سمت پایین بدوید، سپس یک پرش هوایی در سمت راست سکویی که ظاهر می‌شود انجام دهید.Shadow of the Simurgh خود را در اینجا فعال کنید تا یک کپی ایجاد کنید. سپس، روی plate پا بگذارید و همانجا بمانید.
 • راند دوم – به سمت اتاقک پایین حرکت کنید و منتظر بمانید تا سکو ظاهر شود.به بالای این قسمت بروید و اهرم را بکشید تا دیوار دیگری ظاهر شود.
 • راند سوم – زمان بندی را رقیق تنظیم کنید تا پس از ظاهر شدن پلتفرم، Shadow of the Simurgh را دوباره فعال کنید.شما باید بتوانید روی برآمدگی یا لبه سنگی تله پورت کنید و سپس به سمت بالا به دیوار بپرید.

اتاق پازل شماره 4 (بالا سمت راست)

به این ترتیب می‌توانید تمام پازل‌های زمانی Sacred Archives را در بازی Prince of Persia: The Lost Crown تکمیل کنید. پاداش شما برای شکست دادن این بخش از مبارزات، قدرت زمانی Clairvoyance است که به شما امکان می‌دهد اجسام شفاف را به اجسام جامد تبدیل کنید و بالعکس. از این توانایی می‌توان برای ایجاد سکوهایی استفاده کرد که به شما کمک می‌کند از شکاف‌ها، لبه‌ها برای ادامه صعود استفاده کنید تا بتوانید بدون مانع از آن عبور کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.