AD

در آخر هفته منتظر رویداد نبرد Pokémon Scarlet & Violet Tera Raid باشید!

در آخر هفته منتظر رویداد نبرد Pokémon Scarlet & Violet Tera Raid باشید
0 108

رویداد نبرد Violet Tera Raid

رویداد بعدی Tera Raid Battle برای Pokémon Scarlet و Violet اعلام شده است! این رویداد کمی متفاوت از رویدادهایی که در هفته‌های اخیر دیده‌ایم به‌نظر می‌رسد. علت آن هم این است که تیتر “mon” بسته به نسخه‌ای که بازی می‌کنید متفاوت خواهد بود.

برای کسانی که پوکمون اسکارلت دارند، گریت تاسک (Great Tusk) در کانون توجه رویداد قرار می‌گیرد، این در حالی است که بازیکنان Violet به جای آن روی آج‌های آهنی تمرکز خواهند کرد. این خبر توسط @SerebiiNet در توییتر فاش شده است. این صفحه تایید کرد که نبردهای حمله پنج ستاره از 19 تا 21 می همراه با اجرای دوباره رویداد Chesnaught مربوط به آخر هفته گذشته، برگزار خواهد شد. درادامه این خبر به این موضوع اشاره شده است که ممکن است به دلیل اخبار مربوط به Zelda، این خبر را از دست داده باشید.

متن این توییت به این صورت است:

“به‌روزرسانی Serebii: رویداد بعدی Pokémon Scarlet & Violet Tera Raid Battle اعلام شد! این رویداد بر روی Great Tusk در Scarlet and Iron Treads in Violet تمرکز می‌کند. این رویداد از 19 تا 21 می در کنار حملات Chesnaught اجرا می‌شود.”

دو پوکمون برجسته در چندین نوع Tera مختلف عرضه خواهند شد، به عنوان یک Raid پنج ستاره، در اینجا خبری از بهترین علامت نیست. ابتدا در یک تریلر داستانی Scarlet and Violet قبل از انتشار بازی، به Great Tusk and Iron Treads مخصوص این نسخه یک نگاهی دزدکی شد. البته، پوکمون‌های مورد بحث همچنان به همان نسخه‌ از بازی متصل هستند، بنابراین اگر ماموریت شما برای گرفتن همه آنها همچنان ادامه دارد، به بازار معاملات بازمی‌گردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.