AD

بازی The Masquerade battle royale پس از 12 ماه هیچ به‌روزرسانی جدیدی دریافت نخواهد کرد!

بازی Masquerade battle royale پس از 12 ماه هیچ به‌روزرسانی جدیدی دریافت نخواهد کرد
0 71

بازی The Masquerade battle royale

اوایل امروز در 15 می، توسعه دهنده  Bloodhunt، Sharkmob  اعلام کرد که توسعه بازی شوتر battle royale خون آشام تقریبا یک سال پس از اولین عرضه به پایان خواهد رسید. Bloodhunt در آینده به‌روزرسانی‌های مهم دیگری دریافت نخواهد کرد، اما این بازی با سرورهای فعال برای پایگاه بازیکنان خود به صورت آنلاین باقی می‌ماند.

 Sharkmob می‌نویسد: “از زمان راه‌اندازی، ما در تلاش برای افزایش هیجان و خوشحال کردن بازیکنان خود بوده‌ایم، با این حال، در حالی که ما یک جامعه شگفت انگیز و بسیار مشتاق داریم، نتوانسته‌ایم به آن حجم حیاتی مورد نیاز برای حفظ توسعه برسیم. این ما را مجاب کرد تا برای توقف توسعه بیشتر Bloodhunt تصمیم بگیریم.”

ادامه این پست در وبلاگ Sharkmob به این صورت است: ” هدف ما این است که سرورها را تا زمانی که یک پایگاه و انجمن فعال بازیکن داریم حفظ کنیم.” Sharkmob فاش می‌کند که یک سیستم رای‌دهی بازیکن به منظور حفظ شادابی و سرزندگی Bloodhunt در ادامه راه معرفی می‌شود، اما فعلا جزئیات بیشتری درباره این ویژگی ارائه نشده است.

در نهایت، تمام خریدهای خرد با استفاده از پول واقعی، در تاریخ 26 سپتامبر، غیرفعال خواهند شد. تا آن زمان، Sharkmob  در واقع کسب توکن‌های Bloodhunt را آسان‌تر می‌کند، بنابراین، بازیکنان می‌توانند لوازم آرایشی درون بازی و سایر موارد را بعد از این مدت خریداری کنند.

این یک روز غم انگیز برای Sharkmob است، و همینطور برای طرفداران خون آشام: The Masquerade. Bloodhunt. زمانی که سال گذشته برای اولین بار این بازی راه‌اندازی شد، چیزی جذاب و جدید در فضای شلوغ بتل رویال محسوب می‌شد، با ایده‌های جدید فراوانی که به عنوان یک خون آشام تیرانداز، بازیکنان را واقعا سرگرم می‌کرد.

در همین حال، Vampire: The Masquerade 2 از سال گذشته در جولای 2022 هنوز در حال توسعه است، اما سال‌هاست که چیزی رسمی از این پروژه ندیده‌ایم یا نشنیده‌ایم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.