AD

Pokemon Go میزبان رویداد Road to Sinnoh برای شروع تور امسال است

Pokemon Go میزبان رویداد Road to Sinnoh برای شروع تور امسال است
0 541

فقط یک ماه دیگر تا یکی از رویدادهای محبوب سال Pokemon Go، یعنی Pokemon Go Tour مانند رویداد رویداد Road to Sinnoh فاصله داریم. نسخه 2024 در منطقه Sinnoh برگزار می‌شود و مربیان در سراسر جهان می‌توانند در 24 و 25 فوریه در این رویداد جهانی شرکت کنند. به علاوه، کسانی که در لس آنجلس زندگی می‌کنند می‌توانند از مزیت عالی که زودتر برای آنها سازماندهی شده است، استفاده کنند.

اما قبل از شروع این رویداد اصلی، Niantic  رویداد Road to Sinnoh را برنامه ریزی کرده است که در بازه زمانی 19 تا 23 فوریه برگزار می‌شود. این مینی رویداد دارای محتوای فراوانی است تا بازیکنان را برای Tour آماده کند. از جوایز اضافی گرفته تا آیتم‌های Timed Research و آواتار، چیزی برای همه وجود دارد.

البته نکته جالب اینجاست که این یک رویداد رایگان نیست و بازیکنان علاقه مند باید مقداری پول برای تیکت پرداخت کنند. دو نوع تیکت وجود دارد که هر کدام مجموعه متفاوتی از کوئست‌ها، پاداش‌ها و بونس‌ها را ارائه می‌دهند.هر دوی آنها 5.00 دلار یا معادل منطقه‌ای قیمت دارند و بازیکنان تا 25‌ام فرصت دارند تا تمام چالش‌ها را تکمیل کنند و جوایز را دریافت کنند.

این اولین مجموعه دارای Raids است و به یک Timed Research منحصر به فرد رویداد و همچنین بونس‌های مختلف با موضوع raid دسترسی می‌دهد. بازیکنان می‌توانند انتظار دریافت جوایزی مانند 10 Dialga و Palkia Candy، پنج Candy XL برای Heatran، Giratina، Cresselia  و Darkrai و یکEevee Fan Mask  را داشته باشند. علاوه بر این، مربیان 5000XP از raid‌های تکمیل شده، یک Candy اضافی برای گرفتن پوکمون در raid‌ها و دوRaid Pass  از Photo Disc‌ها در Gym‌ها دریافت خواهند کرد.

از سوی دیگر، تیکت Hatch بیشتر بر روی hatching eggs متمرکز است و پاداش‌ها نیز حول آن می‌چرخند. جوایز Timed Research عبارتند از: Pachirisu، Chatot، Carnivine، Pikachu Fan Mask، و 2x Hatch XP، Candy  و Stardust.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.