AD

رویداد Lucky Lunar New Year بازی Monster Hunter Now در ماه فوریه

رویداد Lucky Lunar New Year بازی Monster Hunter Now در ماه فوریه
0 571

کمپانی سازنده بازی Monster Hunt Now اعلام کرده است که ماه آینده رویداد Lunar New Year را جشن می‌گیرد. از 1 تا 15 فوریه، می‌توانید در کوئست‌های رویداد Lunar New Year شرکت کنید.در طول این رویداد، فرصتی خواهید داشت که تجهیزات منحصر به فرد این رویداد را به دست آورید و تزئینات Lunar New Year را در طول بازی ببینید.

می‌توانید Fortune Lantern را برای کوئست Fortune Gathering با زمان محدود در این رویداد جمع آوری کنید. این lantern‌ها در رنگ‌های قرمز، سفید و طلایی عرضه می‌شوند که یافتن برخی از رنگ‌ها دشوارتر از رنگ‌های دیگر است. با تکمیل این کوئست  Zenny، LNY 2024 Armor Tickets  و یک  Hunter Medal: Lucky Lunar New Year Medalپاداش خواهید گرفت.

رویداد Lucky Lunar New Year بازی Monster Hunter Now  همچنین شامل یک کوئست Hunt-a-thon است که شما را به شکار هیولاهای خاص موظف می‌کند. این کوئست با پنج سطح، با یک کوئست مهم به پایان می‌رسد که در آن باید Pink Rathian را شکار کنید. از 7 فوریه، می‌توانید مهارت‌های خود را در چالش Lucky Lunar New Year بیازمایید. این رویداد دارای کوئست‌های چالش برانگیز است که در آن باید هیولاهای 6 ستاره یا بزرگتر را بکشید.

Pink Rathian درHunt-a-thons  و در طول رویداد Lucky Lunar New Year ظاهر می‌شود. هر بار که یکی از این هیولاها را بکشید، یا یک LNY 2024 Hammer Ticket یا یک LNY 2024 Dual Blades Ticket به دست خواهید آورد. علاوه بر این، یکی از این تیکت‌ها را برای هر هیولایی که در طول این رویداد در یک Hunt-a-thon Point  می‌کشید، دریافت خواهید کرد.

این رویداد جدید همچنین سه تجهیزات انحصاری جدید را معرفی می‌کند: Lucky Dragon Hammer، Fortune Dragon Fans و Dragon Dance Mask. Lucky Dragon Hammer و Fortune Dragon Fans دارای یک افکت مهارتی هستند که می‌تواند آسیب ناشی از حمله هیولا را کاهش دهد. برعکس، Dragon Dance Mask ضریب آسیب هیت‌های (ضربه ها) مهم را افزایش می‌دهد.

برای داشتن Dragon Dance Mask، تیکت‌های کافی در طول رویداد جمع آوری کنید. می‌توانید دو قطعه انحصاری دیگر تجهیزات را با استفاده از تیکت‌های جمع‌آوری‌شده از شکار Pink Rathian و متریال Pink Rathian به دست آورید. برای به روز ماندن در مورد آخرین اخبار Monster Hunter Now، به وب سایت رسمی بازی مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.