AD

پوکمون هفته آینده Pokémon Day را جشن می گیرد

پوکمون هفته آینده Pokémon Day را جشن می گیرد
0 22

Pokémon Company اعلام کرده است که نمایشگاه سالانه این فرنچایز هفته آینده در 27 فوریه در جشن Pokémon Day برگزار خواهد شد. در مورد اینکه چه انتظاری می توان از این نمایشگاه داشت، هیچ جزئیاتی به اشتراک گذاشته نشده است، اما اگر مانند نمایشگاه های قبلی جشن Pokémon Day باشد، می تواند روز هیجان انگیزی برای بازیکنان باشد. همچنین شاید علاقمند به آشنایی با بازی های موبایل قدیمی باشید.

این خبر امروز در حساب رسمی Pokémon X  (توئیتر سابق) با یک ویدیویی منتشر شد که در ویدئو یک 3D Pikachu  با عجله روی صفحه نمایش می‌رود تا در مقابل لوگوی Pokémon Presents ژست بگیرد، در حالی که یک بازخوانی قدیمی از یک آهنگ کلاسیک پخش می‌شود. اکنون، غریزه ممکن است به شما بگوید که بر اساس این مدل و آهنگ پیش گویی کنید، اما تجربه به دست آمده از اعلان‌های قبلی می‌گوید که این یک معرفی نیست؛ Pokémon Company همیشه این نوع کارها را انجام می‌دهد و تقریباً هیچ ارتباطی با اعلان‌های مهم این نمایشگاه ندارد.

در حالی که هیچ جزئیاتی در مورد آنچه انتظار می رود وجود ندارد، نگاهی به نمایشگاه های قبلی Pokémon Days Pokémon Presents  ممکن است دیدگاههایی را ارائه دهد. در طول نمایشگاه Pokémon Day 2022، Game Freak یعنی توسعه دهنده Pokémon Scarlet and Violet، به روز رسانی Daybreak برای Pokémon Legends: Arceus، یک هدیه اسرارآمیز برای ریمیک های اخیر Pokémon Diamond و Pearl و چند چیز دیگر را معرفی کرد.

در طول نمایشگاه Pokémon Day سال گذشته، The Hidden Treasure  مربوط بهArea Zero DLC  برایPokémon Scarlet and Violet  توسط شرکت بازی سازی Game Freak  اعلام شد، تاریخ انتشار مورد انتظار برای Pokémon Sleep، به‌روزرسانی‌های Pokémon GO و موارد دیگر مشخص شد.

اگر بخواهیم حدس بزنیم، نمایشگاه امسال شاهد ریمیک های Pokémon Black and White، پنجمین نسل از این سری است که در سال 2011 در Nintendo DS در ایالات متحده منتشر شد؛ اگر نه، پس شاید یک بازی جدید  Pokémon Legendsخواهیم بود؛ یا شاید هر دو. اگر مانند ماه های پایانی 2021 و چند ماه اول سال 2022 باشد، شاید بتوانیم ریمیک های Black and White را در پایان امسال و Pokémon Legends: Kyurem یا چیزی شبیه به آن را در سال 2025 دریافت کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.