AD

جام جهانی ورزش های الکترونیکی EWC 2024 – جزئیات تورنمنت هر بازی ویدیویی

جام جهانی ورزش های الکترونیکی EWC 2024 - جزئیات تورنمنت هر بازی ویدیویی
0 20

جام جهانی ورزش های الکترونیکی EWC 2024 اولین رویداد خود را در سال جاری میزبانی خواهد کرد. این رویداد در اکتبر گذشته اعلام شد، همه عناوین پیشرو در ورزش های الکترونیکی بدون در نظر گرفتن پلتفرم آنها در زیر یک سقف برگزار می‌شود.

رویداد Esports World Cup قبلا با نام Gamers8 شناخته می‌شد. آخرین نسخه از ژوئن شروع شد و تا سپتامبر 2023 ادامه داشت. چندین تایتل محبوب موبایلی و PC در این رویداد با مجموع جایزه 45 میلیون دلاری به نمایش درآمد. این رویداد در سفر هشت هفته‌ای خود جشنواره‌های موسیقی و بازی را نیز ترتیب داد که در آن نوازندگان مشهور به اجرای زنده پرداختند.

 

لیست رویدادهای Esports World Cup (EWC) 2024

  • بازی Honor of Kings
  • بازی Mobile Legends Bang Bang
  • بازی StarCraft II
  • بازی Dota 2
  • بازی Counter-Strike 2

 

EWC سال 2024 عناوین کمی از پلتفرم‌های PC و موبایل را به نمایش خواهد گذاشت. هنوز همه این عناوین اعلام نشده‌اند. با این حال، ما شاهد تعداد زیادی عنوان ورزش الکترونیکی موبایلی خواهیم بود. این رویداد هشت هفته طول خواهد کشید و در تابستان 2024، شهر ریاض از این رویداد رونمایی خواهد کرد.

 

  • بازی Honor of Kings

Honor of Kings در این رویداد در ریاض نمایش داده می شود. طبق آخرین نقشه راه برای سال 2024، این تایتل امسال چهار رویداد جهانی خواهد داشت. یکی از آنها Mid-season Invitational Season 3 است که در EWC 2024  برگزار خواهد شد. در مجموع 12 تیم برای جایزه عظیم 3 میلیون دلاری مبارزه خواهند کرد. ما فقط می دانیم که چین یک تیم فوق العاده به نام تیم رویایی King Pro League (KPL) خواهد فرستاد. جدا از این رویداد، این عنوان اسکین هایی با مضمون EWC را نیز برای بازیکنان عرضه خواهد کرد.

نام رویداد Honor of Kings Mid-season Invitational S3
جایزه 300,000 دلار
برنامه زمانی آگوست 2024
تیم های شرکت کننده 12

 

 

  • بازی Mobile Legends Bang Bang

Mobile Legends: Bang Bang (MLBB) میزبان اولین رویداد خود در خارج از صحنه آسیای جنوب شرقی خواهد بود. این موضوع طرفداران را هیجان زده کرده است.

MLBB Mid-Season Cup (MSC) 2024 جایگزین جام MLBB آسیای جنوب شرقی می شود و دومین رویداد برتر ورزش های الکترونیکی MLBB در سال 2024 خواهد بود. همه لیگ های منطقه ای تیم ها را به این رویداد بزرگ در ریاض در ماه آگوست می فرستند.

نام رویداد MLBB Mid-Season Cup 2024
جایزه 3000,000 دلار
برنامه زمانی آگوست 2024
تیم های شرکت کننده 23

 

  • بازی StarCraft II

تایتل موفق Blizzard Entertainment StarCraft II نیز در این رویداد به نمایش در خواهد آمد. این بازی استراتژی 18 تیم را برای رویداد EWC 2024 در بر می گیرد. مسابقات در قالب 1v1 با نسخه بازی Legacy of the Void  برگزار می‌شود.

نام رویداد StarCraft II Championship
جایزه بعدا اعلام خواهد شد
برنامه زمانی آگوست 2024
تیم های شرکت کننده 18

 

  • بازی Dota 2

رویداد ورزش الکترونیکی که در آن همه عناوین محبوب و پیشرو با یکدیگر ملاقات خواهند کرد، نمی‌توان بدون Dota 2 تصور کرد. این MOBA یکی از معدود عناوین PC خواهد بود که در EWC 2024 ارائه می‌شود.

این بازی منتخب بخشی از Riyadh Masters Series خواهد بود که در آن هشت تیم از جدول EPT حضور خواهند داشت. هر تیمی که در یک رویداد ESL One یا DreamLeague شرکت می کند، بر اساس قرار گرفتن در این رویداد، امتیاز EPT دریافت می کند. بعداً 12 تیم دیگر از مسابقات انتخابی منطقه خواهند بود.

نام رویداد Riyadh Masters 2024
جایزه بعدا اعلام خواهد شد
برنامه زمانی آگوست 2024
تیم های شرکت کننده 20

 

  • بازی Counter-Strike 2

نسخه توسعه یافته محبوب ترین عنوان FPS یعنی بازی CS: GO قرار است در کنار دیگر عناوین موفق در این رویداد باشد. در حال حاضر جزئیات زیادی در دسترس نیست، اما زمانی که رویداد جزئیات جدیدی را منتشر کرد، به شما اطلاع خواهیم داد.

نام رویداد بعدا اعلام خواهد شد
جایزه بعدا اعلام خواهد شد
برنامه زمانی آگوست 2024
تیم های شرکت کننده بعدا اعلام خواهد شد

 

(EWC) 2024 تحت اختیارEsports World Cup Foundation  است که دولت عربستان از آن حمایت می کند. طرح تبدیل عربستان سعودی به یک مرکز جهانی برای بازی های الکترونیکی ریشه در پیشگامی دولت عربستان دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.