AD

Phoenix II به زودی در دستگاه‌های اندرویدی

Phoenix II به زودی در دستگاه‌های اندرویدی
0 252

Phoenix II، بازی پرطرفدار shoot-em-up شرکت Firi Games، مدتی است که در دستگاه‌های iOS در دسترس بازیکنان است. کاربران اندروید متأسفانه هنوز نتوانسته‌اند این تایتل را بررسی کنند، اما با باز شدن پیش‌ثبت‌نام‌های Phoenix II  درGoogle Play، این اتفاق به زودی می‌افتد. پیش ثبت نام کنندگان به محض راه اندازی بازی به آن دسترسی خواهند داشت.

اگر قبلاً نام Pheonix II را نشنیده‌اید، باید گفت این یک بازی شوت‌ام آپ است که اکشن آرکید کلاسیک را با گیم پلی چالش برانگیز ترکیب می‌کند. بیش از پنج میلیون بار دانلود شده است و هنوز رتبه 4.7/5.0 را در اپ استور دارد. همه چیز با سرعتی سریع اتفاق می‌افتد و بازیکنان اگر می‌خواهند با بقیه جامعه جهانی رقابت کنند، باید مهارت‌های خود را بهبود دهند.

بیش از 100 کشتی مختلف وجود دارد که برای قوی تر کردن آنها باید مواردی را جمع آوری کرد و سطح خود را ارتقا داد. هر کدام از کشتی‌ها دارای سلاح‌های منحصر به فرد و دو توانایی خاص هستند که در شرایط مختلف مفید هستند. برخی از کشتی‌ها فقط برای سبک‌های بازی خاص مناسب هستند، بنابراین بازیکنان باید فهرستی را از بین ببرند تا گروهی عالی از موارد مورد نیاز را جمع کنند که بتوانند وارد نبرد شوند.

ماموریت‌ها اساساً بی پایان هستند و یک ماموریت جدید به صورت روزانه تولید می‌شود. همه بازیکنان چالش‌های مشابهی را دریافت می‌کنند و امتیازات آنها در تابلوی امتیازات جهانی جدول‌بندی می‌شود. همچنین بازیکنان می‌توانند انجمن‌های خود را ایجاد کنند.

سخنگوی Firi Games در مورد این تایتل گفت: وقتی در Phoenix II در حال بازی هستیم، احساس می‌کنیم غیرقابل توقف هستیم. غیر قابل لمس مانند کوئیک سیلور در فیلم‌های مردان ایکس. کنترل‌های نرم و ابریشمی تیرانداز به اندازه گرافیک آن خیره‌کننده است و ده‌ها کشتی منحصربه‌فرد مسلح و به‌روزرسانی‌های روزانه ماموریت.

در حال حاضر می‌توانید به صورت رایگان برای Phoenix II در Google Play پیش ثبت نام کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.