AD

معرفی SSR جدید Shikigami Izanami توسط Onmyoji

معرفی SSR جدید Shikigami Izanami توسط Onmyoji
0 282

NetEase Games به تازگی یک به‌روزرسانی کاملاً جدید با معرفی SSR جدید Shikigami Izanami برای بازی استراتژی نوبتی خود یعنی Onmyoji منتشر کرده است. مانند مدل قبلی خود، این مدل نیز یک شیکیگامی جدید SSR را به این تایتل می‌آورد. این بار ایزانامی در کنار رویداد Divinity’s Doom  به تیم ملحق می‌شود.

رویداد The Divinity’s Doom در حال حاضر در Onmyoji به صورت زنده برگزار می‌شود و بهترین راه برای به دست آوردن SSR Izanami جدید از طریق احضارهای زیاد است. احضارهای منظم با نسخه‌های New Horizons و Vintage Classics جایگزین می‌شوند، که هر دو دارای مجموعه‌های متمایز SP/SSR Shikigami در مقایسه با احضارهای معمولی هستند.

فقط یک variant را می‌توان در یک زمان انتخاب کرد، اما تعداد هر دو آنها برای پاداش مرحله، جایزه مرحله ویژه و Memory Scroll در نظر گرفته می‌شود. مکانیک احضار ممکن است کار سختی به نظر برسد، اما بازیکنان در عرض 60 احضار SP/SSR SHikigami را تضمین می‌کنند.

علاوه بر این، بازیکنان همچنین می‌توانند از Mystery Amulets، Jakes  و AR Amulets برای 40 احضار دیگر در طول این رویداد استفاده کنند. این حالت، امکان دسترسی به یک شیکیگامی تصادفی SP/SSR اضافی را فراهم می‌کند.

رویداد Divinity Doom به بازیکنان این امکان را می‌دهد که شیکیگامی را احضار کنند و تیم خود را برای مبارزه تشکیل دهند. حالت‌های گیم‌پلی مختلفی برای آزمایش مهارت‌های آن‌ها در دسترس هستند که دارای جوایز انحصاری مانند اسکین Aobozu’s Misty Monk، SSR/SP Summon Scroll، فریم متحرک، Skill Daruma  و Illustration و Jade محدود هستند.

Memory Scrolls برای ایزانامی تا 12 دسامبر در دسترس خواهد بود. شارد‌ها (Shard) را می‌توان با شرکت در مودهای مختلف بازی به دست آورد. پس از جمع آوری تعداد کافی از آنها، scroll را می‌توان به طور کامل تعمیر کرد و جوایز به طور مساوی بین همه توزیع می‌شود. رتبه‌های برتر علاوه بر این، برنده SSR Izanami و فریم‌هایی با محدودیت زمانی می‌شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.